Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm czekaj. Zapalniczki nie odkrecisz zapomnialem ze jest ona od srodka przykrecana. Arosiak eu radio jest panasonic. Do takiego po ramke uderzaj na bajeczną.

bo radio już u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, mi udało się wyciągając złamać uchwyt klapki. Trzeba to robić bardzo ostrożnie.

Przydają się szpachelki żeby wsunąć je po obydwu stronach tam gdzie są zawiasy od klapki.

 

http://ae64.com/AudioInstall-2.htm#2-RadioRemoval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wymienilem 11szt zaroweczek w przyciskach - bardzo zmudna robota ale nic nie polamalem :yahoo:

 

na weze od chodnicy dalej czekam :angry:

 

ale nie moglem sie powstrzymac i wybralem sie na nocny zlot na "zatasmowanym" starym wezu - 50km i nic nie wybuchlo :)

 

A żaróweczki skąd? Nie moge ich dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wielkie dzięki dla eddiego:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/47625-zeby-tribeca-zaczela-hamowac/page-3#entry2318572

Tribeca ma 190mm ręczny z tyłu, tak jak SVX - tylne zaciski z Tribeci powinny być P&P zamiennikiem dla SVX'a. Być może nawet wejdą na seryjne felgi. Dostępność tarcz i klocków jest znacznie większa (i są znacznie tańsze) niż regularny tył w SVX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petanie jak z glebokoscia tarczo bebna od tribecki. Wypada jeszcze porownac szerokosc okladzin hamulca recznego w svx i tribecki.

 

A pytanie inne: jakby dać sobie spokój z tarczami wentylowanymi na tyl i pojsc w tarcze stale z rynku US to zaciski tez trzeba zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...