Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Witam

Po kilku dobrych km i kilkunastu sztukach obejrzanych Subarynek wczoraj udało mi się zostać mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem WRX 02 Stroker by "Carfit" :yahoo: od forumowicza Zydol. Samochodzik w naprawde ładnym stanie blacharskim jak i mechanicznym (ale to się okaże po zrobionych km :) ) . Morda śmieje mi sie od ucha do ucha :yahoo:. Teraz lać i jeździć :D do zobaczenia gdzieś na trasie :D A oto i moj WRX :D Zdjęcia jeszcze od poprzedniego właściciela.

 

Tam siedzie zwykła skrzynia 5MT? 

 

Z tego co wiem to tak, ale biorąc pod uwagę mój styl jazdy powinna wytrzymać sporo km.

 

jak będziesz dbał o olej, i nie strzelał na pałę ze sprzęgła to powinno być ok, ale jak zaczniesz masakrować to może dwójka polecieć, ale to też nie jest reguła więc spokojnie. Bardzo fajny robal powodzenia z samochodem, dbaj o smarowanie a pewnie będzie dzielnie służył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Witam

Po kilku dobrych km i kilkunastu sztukach obejrzanych Subarynek wczoraj udało mi się zostać mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem WRX 02 Stroker by "Carfit" :yahoo: od forumowicza Zydol. Samochodzik w naprawde ładnym stanie blacharskim jak i mechanicznym (ale to się okaże po zrobionych km :) ) . Morda śmieje mi sie od ucha do ucha :yahoo:. Teraz lać i jeździć :D do zobaczenia gdzieś na trasie :D A oto i moj WRX :D Zdjęcia jeszcze od poprzedniego właściciela.

 

Tam siedzie zwykła skrzynia 5MT? 

 

Z tego co wiem to tak, ale biorąc pod uwagę mój styl jazdy powinna wytrzymać sporo km.

 

jak będziesz dbał o olej, i nie strzelał na pałę ze sprzęgła to powinno być ok, ale jak zaczniesz masakrować to może dwójka polecieć, ale to też nie jest reguła więc spokojnie. Bardzo fajny robal powodzenia z samochodem, dbaj o smarowanie a pewnie będzie dzielnie służył. 

 

Tak właśnie zamierzam robić :)dzięki za miłe słowa :)

Takie tam fotki z ręki strzelone telefionem podczas urlopowego wypadu.

Bardzo fany sprzęcik.

Edytowane przez MarcinN5643
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Drag0n,bardzo ładnie! a tył też? Milicjanty się nie czepiają?  

 

Tyłu nie oklejałem bo jak mi ktoś w dupsko wjedzie to nie dostanę odszkodowania.

 

Co do przednich to jak mam włączone światła to nawet nie ma widać że jest folia :D

Mimo tej foli dobrze oświetla drogę.

Także nikt się nie przyczepił do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy wlot STI od Filipez'a

 

jedna uwaga w kwestii formalnej: mam tak jak ty 2 nalepki na szybę (rejestracyjne) będąc ostatnio na bad. technicznym- geometria facet powiedział aby tą stara dokładnie zdjac (najlepiej u kogoś od szyb) bo policja moze za to wlepić mandat.

ps:

wielgachny kurnik :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy wlot STI od Filipez'a

 

jedna uwaga w kwestii formalnej: mam tak jak ty 2 nalepki na szybę (rejestracyjne) będąc ostatnio na bad. technicznym- geometria facet powiedział aby tą stara dokładnie zdjac (najlepiej u kogoś od szyb) bo policja moze za to wlepić mandat.

ps:

wielgachny kurnik :ph34r:

 

 

 

Masz racje z tymi wlepami na szybie i będę musiał w końcu to ogarnąć :)

 

Co do kurnika to nie mogę się jeszcze do niego przyzwyczaić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nowy wlot STI od Filipez'a

 

jedna uwaga w kwestii formalnej: mam tak jak ty 2 nalepki na szybę (rejestracyjne) będąc ostatnio na bad. technicznym- geometria facet powiedział aby tą stara dokładnie zdjac (najlepiej u kogoś od szyb) bo policja moze za to wlepić mandat.

ps:

wielgachny kurnik :ph34r:

 

 

 

Masz racje z tymi wlepami na szybie i będę musiał w końcu to ogarnąć :)

 

Co do kurnika to nie mogę się jeszcze do niego przyzwyczaić :D

 

 

Możesz spróbować opalarką na najniższym biegu i jakimś tępym nożykiem takim żeby było go łatwo odgiąć, a deske przed ciepłem ochronić jakąś grubą szmatą, ja tak robiłem 5 min roboty i naklejki nie ma. Tylko problem jest teraz taki że są 2 naklejki z tego jedna ma zostać ale powinno się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...