Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

po moim miescie ostrowie wlkp, jezdzi lancer evo6... stuningowany wizualnie, kilka dni te"mu dowiedziałem sie ze jest przerobiony z carismy i ma 130 Km, a wygląda jak najprawdziwsze evo

 

 

U nas jeździ podobny :D

 

... a na tyle ma bębny, wygląda to pięknie na 17" felgach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jarmaj: ale jak do imprezy wrzuce spojler od GT to nie znaczy natychmiast ze chce udawac Gtka, moze tak mi sie podoba i tyle, w tym przypadku to nie bedzie udawanie bo nie bade robim imprezy z legaca

 

Jak dasz rade dopaść goscia na jakimś parkingu to błagam o zdjęcia tego mistrza kamuflażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po moim miescie ostrowie wlkp, jezdzi lancer evo6... stuningowany wizualnie, kilka dni te"mu dowiedziałem sie ze jest przerobiony z carismy i ma 130 Km, a wygląda jak najprawdziwsze evo

 

 

U nas jeździ podobny :D

 

... a na tyle ma bębny, wygląda to pięknie na 17" felgach :D

 

Bebny przy 17 to pikus ale do tego LPG: :shock:

 

Mitsubishi(EVO 6)

Mitsubishi Lancer stylizowany przez firme Filipowicz na model EVO 6 z zewnątrz idealne odzwierciedlenie!!!Kolor biały.Rok.1998.1300cm3.zasilany od niedawna lpg.stan licznika 90tyś.km.

 

cena: 23tyś

telefon: 0503514684

imię i nazwisko: Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF, gdzie to było?

Na parkingu?

 

 

 

:mrgreen:

 

Tak na parkingu na dole i na boisku z piasku. Parking na gorze (wokół nadajnika) jest duzo lepszy ale nie chcialem zakurzyc aut i knajpy wiec zrobilem tam boka na sam koniec:)). Zabawa super, tylko musialem cale auto odkurzac bo piasek wpadl az na tylna kanape. Fotki troche zle wyszly bo w tym kurzu trudno cos uchwycic a do tego mam kiepski aparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie LPG chcialem dodac, ze ja sie zawsze podcieram miekkim bialym Velvetem... nieezaleznie czym jezdze :lol:

 

LPG mowie tak... a w Turbo - mysle, ze niedlugo tez bedzie temat znany i wszystki starsze turba beda jezdzic z dodatkowym korkiem w d. ;)

 

p.s. minimum 2 wartstwowym ;)

 

[ Dodano: Pią Lip 28, 2006 11:17 am ]

GRAF, nie chwal sie ta swoja Blue-Lagune tak ;)

 

p.s. ale fakt faktem kolorek jest miod :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Kryspinowie?

tak, ja tam bywam glownie poto zeby boka zaliczyc:D

 

[ Dodano: Pią Lip 28, 2006 1:21 pm ]

W temacie LPG chcialem dodac, ze ja sie zawsze podcieram miekkim bialym Velvetem... nieezaleznie czym jezdze :lol:

 

LPG mowie tak... a w Turbo - mysle, ze niedlugo tez bedzie temat znany i wszystki starsze turba beda jezdzic z dodatkowym korkiem w d. ;)

 

p.s. minimum 2 wartstwowym ;)

 

[ Dodano: Pią Lip 28, 2006 11:17 am ]

GRAF, nie chwal sie ta swoja Blue-Lagune tak ;)

 

p.s. ale fakt faktem kolorek jest miod :twisted:

 

Ja bym chyba wolal biala, albo czarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drobna wgniotka, mam nadzieję że uda mi sie ją zlikwidowac bez malowania

cimg6024sv0.jpg

 

 

no i udało się w 100 %

subaruponaprawiebotnika001aj9.jpg

 

subaruponaprawiebotnika002kg2.jpg

 

subaruponaprawiebotnika003ri5.jpg

 

 

firma www.trotek.prv.pl panowie wiedzą co robią - koszt 200 złociszy, myśle ze wiecej adres wart zapisania jesli uznacie ze warto wrzucic na głowne dajcie znac albo sami załóżcie temat, a może wogóle stworzyć taki temat z zaufanymi zakładami (wiem wiem że Janek Kornecki :) ), ale może ktoś zna adresy tego typu fachowców od niestandardowej roboty

 

edit: poprawiłem błędny adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc miodzio.A czy moze widziales jak oni to robia.Tak z ciekawosci pytam.Jakos prozniowo pewnie?

Mam takie male wgniotki na drzwiach od tych co na parkingu umieja drzwi otwierac nie obijac innych.Pewnie z tym tez by sobie poradzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sądzę że jeżeli kogoś stać na taki samochód jak impreza TURBO to powininen liczyć się z kosztami i NIE GAZOWAC!! :) za to gaz do starszych samochodów, szczególnie o dużej pojemności silnika jak najbardzije popieram :)

 

A to widzieli?

 

http://subaru.de/kundenservice/autogas.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc miodzio.A czy moze widziales jak oni to robia.Tak z ciekawosci pytam.Jakos prozniowo pewnie?

Mam takie male wgniotki na drzwiach od tych co na parkingu umieja drzwi otwierac nie obijac innych.Pewnie z tym tez by sobie poradzili.

 

widziałem jak to robili, spodziewałem sie jakiś maszyn, wynalazków i innych cudów, a okazało się to całkowicie ręczną robotą, prostymi narzędziami. Cm po cm wgniotka znikała, trwało to 1,5 do 2 h. Naprawdę zrobili na mnie super wrażenie. Jeżdzą podobno po całej europie sladami gradobić. Pokazywali dzięsiątki samochodów i efekt jak nówka. Gorąco polecam. Wgniotki parkingowe znikają bez ślady o ile nie ma uszkodzenia lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc miodzio.A czy moze widziales jak oni to robia.Tak z ciekawosci pytam.Jakos prozniowo pewnie?

Mam takie male wgniotki na drzwiach od tych co na parkingu umieja drzwi otwierac nie obijac innych.Pewnie z tym tez by sobie poradzili.

 

widziałem jak to robili, spodziewałem sie jakiś maszyn, wynalazków i innych cudów, a okazało się to całkowicie ręczną robotą, prostymi narzędziami. Cm po cm wgniotka znikała, trwało to 1,5 do 2 h. Naprawdę zrobili na mnie super wrażenie. Jeżdzą podobno po całej europie sladami gradobić. Pokazywali dzięsiątki samochodów i efekt jak nówka. Gorąco polecam. Wgniotki parkingowe znikają bez ślady o ile nie ma uszkodzenia lakieru.

 

Hehe, fajnie że jesteś zadowolony :) Przy kolejnej wizycie muszę się im przypomnieć bo napędziłem im już kilku klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devlin ja nie napisałem że nie można gazować tylko że moim zdaniem nie powinno się gazować takeigo samochodu ;) gdzieś kiedyś czyutałem jakiś artykół(nie pamiętam w jakiej gazecie-pracuję w kiosku i duuuużo tego było ;) ) i była tam podana jakaś firma która specjalizuje się w istalacjach gazowych do Subaru imprezy turbo..i podobno minimalnie bo minimalnie ale polepsza to osiągi auta...może jak będę starszy to zmienie zdanie ale na razie sądzę że do SI GT/WRX/STI tak samo jak i do np Porsche gaz nie pasuje...

 

EDIT:

przepraszam za OT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...