Skocz do zawartości

Hamulce - klocki, tarcze itp.


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepuczi: nie, mam 3 klientów zrozpaczonych po HAWKach.

 

Carfit: gdybyś był bystry zorientowałbyś się, że na takich marżach, na jakich ja idę nie da się zarobić. Dlatego Ty masz wyższe. Klocki były, są i będą moim hobby. Nigdy nie będzie to sposób na zarabianie pieniędzy, bo polski rynek jest na to za mały. Nie jest to źródło mojego dochodu.

 

Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale rozmowa się toczy pomiędzy Hawkiem a ferodo a nie CL. CL to dobre klocki.

Nie wiesz ile i jakich zjeździłem mieszanek, więc się nie wypowiadaj.

Co do do Twojej czarodziejskiej filozofii: wiesz jaka jest różnica w cenie między CL a Ferodo? Masz trochę wąski światopogląd. Zobacz na czym ścigają się w Europie.

 

Co do wywiadu motosportowego: 9 lat w motosporcie.

 

PZDR

 

Bodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepuczi: nie, mam 3 klientów zrozpaczonych po HAWKach.

 

Carfit: gdybyś był bystry zorientowałbyś się, że na takich marżach, na jakich ja idę nie da się zarobić. Dlatego Ty masz wyższe. Klocki były, są i będą moim hobby. Nigdy nie będzie to sposób na zarabianie pieniędzy, bo polski rynek jest na to za mały. Nie jest to źródło mojego dochodu.

 

PZDR

 

Bodek

 

wali mnie szczerze gdzie i na czym zarabiasz , jeśli klocki to Twoje hobby, to zapewne masz wiedze kto jeżdzi na ferodo w wyczynowym sporcie , wiec prosze powiedz bez ściemy, bo jak skłamiesz to i tak Cie wypunktuje :twisted:

 

-- 14 lis 2010, o 00:31 --

 

Masz trochę wąski światopogląd. Zobacz na czym ścigają się w Europie.

 

chce to poznać, prosze podaj mi przykłady , być może o czymś nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit: jeżeli ktokolwiek będzie mnie punktował, to ktoś, kto przynajmniej reprezentuje jakiś poziom, nie Ty.

 

ok no problem, więc w takim razie bardzo prosze o liste kierowców którzy używają klocków ferodo

Proponuję przyjrzeć się IRC, a nie wyścigom dookoła trzepaka :)

 

rozumiem że RSMP są wyścigami dookoła trzepaka, ok , to w takim razie poprosze o liste z WRC :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie rozgrzane głowy jakąś zimną (bardzo) wodą polewać...

 

Pany, wrzucić na luz :wink:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

grzesio , ja jestem mega wyluzowany :D tylko chce alunetica sprowadzić na ziemie, :mrgreen: a on dalej brnie :twisted: bo przecież trzeba gdzieś sprzedawać , a konkurencja jest ostra :mrgreen:

P.S. Uwielbiam takich ludzi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwinku, Ok :wink:

 

No bo przecież te kawałki co to tarczę ściskają chyba nie warta podbijania sobie ciśnienia ?

 

8)

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. alunetik, przez czystą ciekawość - co może być tak strasznego w klocku, żeby powodować u użytkownika rozpacz ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co może być tak strasznego w klocku, żeby powodować u użytkownika rozpacz ? :mrgreen:

 

ale Ty frajer jesteś , jak to co :shock: , kasa misiu kasa :mrgreen:

nie ważne co sprzedawać byle dużo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit masz bardzo duży problem z czytaniem ze zrozumieniem. Może w sobotę o 22 jesteś już po paru i nie kontaktujesz.

 

Gdybyś potrafił czytać: CL to bardzo dobre klocki. Jeździłem, sprawdziłem. Z Komanczem jestem w bardzo dobrych stosunkach. Szanujemy swoją pracę i uzupełniamy swoją ofertę, tam gdzie są braki. Na tym poziomie mogę prowadzić dyskusję, a nie z drobnymi sprzedawczykami Twojego pokroju.

 

CL jest tańsze i w Polsce ma bardzo dobrą dostępność i jakość. Jak wiadomo, polskim kierowcom się nie przelewa.

Może też nauczę Cię czegoś przydatnego. Twoja wypowiedź: "rozumiem że RSMP są wyścigami dookoła trzepaka". RSMP nie są wyścigami. Wyścigi to mogą być pod górę, na torze RC lub płaskie. Jak się jedzie z punktu A do punktu B na czas to są rajdy. Taki super fachowiec jak Ty nie rozróżnia tego???????????

 

Tak jak wcześniej wspomniałem: na Twoim poziomie nikt nie jest w stanie "sprowadzać mnie na ziemie". Merytorycznie mogę pogadać sobie z Komanczem, co dość często z przyjemnością robię.

 

No ja niestety takich ludzi jak Ty nie "uwielbiam". Ale mogę Ci podesłać parę moich zdjęć, to jak tak mnie uwielbiasz, to sobie ołtarzyk strzelisz :)

 

Carfit: ja wiem, ze czujesz się zagrożony bo wchodzę na Twoje terytorium i sprzedaje coś taniej, do poziomu do którego TY nie możesz zejść, bo drożej kupujesz. Ja to rozumiem, przykro mi bardzo, że tak strasznie się z tym unosisz. Ale mam pomysł: kupuj ode mnie, będziesz u mnie specjalny rabat :)

 

Jakbyś dokładnie się wczytał: Polski rynek jest za mały, żeby zarabiać na klockach. Ja mam kaprys sprzedawać je tanio, bo lubię.

 

Co do podnoszenia ciśnienia: z natury jestem bardzo spokojny :)

 

Ze sportowym pozdrowieniem

 

BOdek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie z drobnymi sprzedawczykami Twojego pokroju.

 

buhahaha rozbawiłeś mnie z rana tym tekstem :twisted: Ja mogę być drobnym sprzedawczykiem :roll: , tylko nie wiem nawet jak w takim razie Ciebie nazwać, skoro musisz sie zniżać do poziomu jaki prezentujesz, logując sie na wszystkich forach , i najcześciej w dziale kupie/sprzedam gdzie oferujesz swój jarmark :twisted:

 

CL jest tańsze i w Polsce ma bardzo dobrą dostępność i jakość. Jak wiadomo, polskim kierowcom się nie przelewa.

 

Ha ha ha, to tez jest dobre :D , rozumiem że czołówka RSMP dysponująca budżetem na sezon w granicach 3mln zł, wybrała klocek CL bo jest tańszy od ferodo na sztuce o 100czy 200 zł :?: :twisted::mrgreen:

 

Ale mogę Ci podesłać parę moich zdjęć, to jak tak mnie uwielbiasz, to sobie ołtarzyk strzelisz :)

Ja bym wolał żebyś zabrał swój sprzęt do jeżdzenia , przyjechał gdzieś na spot, upalanie, pojezdzawke, wtedy może byłbyś bardziej wiarygodny, a tak, to wygląda troche jak YETI :twisted:

 

Carfit: ja wiem, ze czujesz się zagrożony bo wchodzę na Twoje terytorium i sprzedaje coś taniej, do poziomu do którego TY nie możesz zejść, bo drożej kupujesz. Ja to rozumiem, przykro mi bardzo, że tak strasznie się z tym unosisz. Ale mam pomysł: kupuj ode mnie, będziesz u mnie specjalny rabat :)

 

Trzese sie ze strachu :twisted: , już pomału myśle o zwijaniu żagli :roll: :mrgreen: Pamietaj, ja kupuje w pewnych źródłach, bo Twoja firemka ( o ile wogóle ona istnieje) dzisiaj jest, a za rok moze jej nie być. Ja mam swoje lata i już kilka takich firm / słupów przeżyłem :roll:

 

Jakbyś dokładnie się wczytał: Polski rynek jest za mały, żeby zarabiać na klockach.

 

No to ja myśle że powinieneś rozwinąć skrzydła i sprzedawać na cały świat :idea: idź na całość idź na całość :mrgreen:

 

 

To tyle w temacie OT, ale ja Cie prosiłem abyś podał mi konkretne przykłady kto na FERODO jeździ w profesjonalnym sporcie.

Ja europejskiego podwórka tak dobrze nie znam, ale znam troche polskie :wink: , i powiem tylko tyle, żaden kierowców pierwszej szóstki RSMP nie używa klocków FERODO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum,

Piotruś, ja jeżdżę na CL RC5+ i są w porządku, na poziomie Hawków HP+ ale czy są jakąś alternatywą dla Ferodo DS2500, nie wiem (gdyż po prostu na DS2500 nie jeździłem). Dla Ferodo Performance na pewno, są skuteczniejsze, trwalsze, cenowo chyba ten sam pułap.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma raczej odpowiedników CL do Ferodo więc nie znajdziesz bezpośrednio zamiennika. Jeśli szukasz dobrego klocka pod uliczne opony upgrade do Ferodo o umiarkowanym stopniu zużycia tarcz ham. to masz na rynku troche tego : carbotec XP8, PFC01, Hawk HT-10 . Wszystkie wyliczone tez ciężko klasyfikować w odniesieniu do Ferodo. Hawkowi HT-10 też bliżej do Pagidów Black niż Ferodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit: na Twoim jarmarku sprzedaje się używane tarcze hamulcowe i amortyzatory. Poziom do którego nigdy się nie zniżę, bo wieje sandałem.

 

Na forach na których jestem: evo.org, (niezbyt często) sip, (rzadko) kreska, (rzadko) password. Na evo.org chyba też jesteś i wypisujesz swoje wymęczone filozofie.

 

Rozumiem, że pierwsza szóstka w WYŚCIGACH RSMP ma budżety po 3 mln, tak?

 

Na spoty jeździłem parę lat temu. Na pewnym poziomie się z tego wyrasta. Teraz pojawiam się jak czas pozwoli.

 

Moja firma istnieje i pewnie jakby się utrzymywała z drutowanych pierdół jak Twoja, to pewnie musiałbym się martwić. Na szczęście tak nie jest. Zajmuję się tym już parę ładnych lat i na pewno się to nie zmieni, bo nie zamierzam zmieniać hobby.

 

Klocki sprzedaję w PL, bo ich sieć sprzedaży jest bardzo dobra na każdym kontynencie. Inne produkty sprzedaje na 3 innych kontynentach. Więc chyba poszedłem na całość, a Ty dostajesz ZONKA.

 

PZDR

 

Bodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alunetik,

 

Twoja wiedza merytoryczna (o hamulcach) jest absolutnie poza moim zasięgiem i dzięki Ci za to, że się nią dzielisz. Mimo tego zgłoszenia (moderatorskiego) nie będę miał żadnych oporów aby publicznie bądź prywatnie zapytać się Ciebie o radę. Czy odpowiesz, podpowiesz, doradzisz, oczywiście zależy wyłącznie do Ciebie.

 

Co do Edwina - ten gość naprawdę sobie na pewne sformułowania nie zasłużył. Mieszkam pod Warszawą a mimo odległości pognałem właśnie do Niego na remont generalny silnika w moim Forku. Zrobione na czas, zgodnie z budżetem, na efekty jak na razie nie narzekam (tfu, tfu :mrgreen: ). Edwin, onegdaj, przez 1,5 roku czekał cierpliwie aż zwrócę mu kasę - 700 PLN, nie naciskał, rozumiał nieciekawą sytuację pana dłużnika. Znam mnóstwo ludzi na Forum, którzy korzystają zarówno z Jego usług, jak i kupują u Niego towar. Żadnych wtop, żali i innych minuchów. Piszę to wszystko dlatego aby pokazać Ci osobę Edwina w nieco innym, niż jakoś tak sobie już wyrobiłeś, świetle. Jest luks kolegą a i fachowcem IMHO również.

 

Moim zdaniem, coś się Chłopaki do siebie uprzedziliście (to już druga "spinka" na tym Forum) a zupełnie bez sensu. O jednym mam jak najlepsze zdanie a i drugi sprawia wrażenie (Ty) przyzwoitego faceta :wink:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

po pierwsze proszę zaprzestać dalszych wycieczek osobistych, bo kolejnym etapem będzie czas na przemyślenia sobie "miłości do bliźniego", ale bez możliwości pisania przez jakiś czas na forum.

I druga uwaga - może powstrzymajcie się już z reklamą i przebijaniem się czyja firma jest lepsza i czym dobrym handluje, bo urlopy dla odmiany zaczną się z paragrafu o prowadzenie działalności komercyjnej związanej z motoryzacją. A chyba przecież nie chcemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam pod Warszawą a mimo odległości pognałem właśnie do Niego na remont generalny silnika w moim Forku. Zrobione na czas, zgodnie z budżetem, na efekty jak na razie nie narzekam

 

Edwin, onegdaj, przez 1,5 roku czekał cierpliwie aż zwrócę mu kasę - 700 PLN

 

Carfit zrobił Ci remont silnika za 700pln i to jeszcze na kredyt? Jutro jadę do niego - zbudujemy jakiegoś potwora :mrgreen::twisted:

 

Ok koniec OT :mrgreen: coś jeszcze Panowie na temat pływających tarcz?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...