Skocz do zawartości

ITALIA ITALIA ITALIA


adamusmax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe widzę że z tych drużyn które zostały każdy wybiera "mniejsze zło" ;) MŚ niech wygra portugalia(neutralna drużyna-nie są jacyś super ale też za bardzo nie ma powodów by ich nie lubić ;) )...w ostateczności francja...tylko nie pedalskie włochy noi nie niemcy(w ich drużynie jest więcej niż 20% polakow np Tim Borowski też ma korzenie polskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Niemców nic specjalnego nie mam, tym razem grają zresztą faktycznie wyjątkowo ładnie (jak na nich) - ale że z Argentyną wygrali fuksem (niepodyktowany karny), więc w półfinale życzyłem szczęścia Włochom... żeby "oliwa sprawiedliwa" była.

No i ponieważ ja kibicuję bardziej bramkarzom, niż całym drużynom... to byłem przede wszystkim za Gigi Buffonem, bo to wielki bramkarz jest (i ma laska-dziewczynę :wink: ). Nie zawiódł mnie zresztą...

 

Dziś mam zgryza - bo będę jednocześnie kibicować Francji (bo ja krypto-frankofil jestem) i Ricardo...

Barthez natomiast ma u mnie plus za odlotowe poczucie humoru, za nałogi i za buddyzm - ale minus za sikanie za bramką i za szmaciarską formę :roll: :wink:

Szkoda, że Domenech nie wystawia Coupeta, ale cóż...

 

Wynik jest mi w tej sytuacji obojętny, byle ładnie zagrali... a ja tak czy siak będę miał powody do radości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek ma racje!!! jak można lubić włochów? nie mówie że niemcy lepsi ale...te catenacio...z drugiej strony to lepiej...francji lub portugalii będzie łatwiej w finale :)))

pozdrawiam wszystkich którzy liczą na porażkę włochów w finale :))))))))

 

a gdzie ty wczoraj widziałes catenacio??? atakowali jak nigdy zmiany tez były wibitnie ofensywne. Mecz generalnie bardzo dobry, ale tytuł lepiej niech pojedzie do wygranego z drugiej pary :twisted: . Najlepiej do Portugalii, skoro Argentyna i Brazylia pojechały do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Portugalii to chyba wszyscy na tym forum sie zgadzaja... ;) Czy ktos jednak jest za Francuzami? :twisted:

 

 

Oj chyba nie- Ja za Francuzami :twisted::mrgreen: a w finale będę za Włochami ktokolwiek wygra dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

portugalia??? nigdy.. :wink: , nie lubie ich, zabojadów tez :mrgreen:

wolę zeby francuzy wygrali, a w finale dostali baty z włochami :mrgreen:

 

włochy fajny kraj, fajne panny (sam widziałem 8) ) no i jak widac ludzie dobrze w piłkę grają.. :D

Ja wybieram opcję spalili. Jak dla mnie to Portugalia nieczym nie zachwyca, i wogóle to powinni odpaść już dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc, ale ja nie mówię że wczoraj grali catenacio ;) wczoraj akurat ładnie grali i ogólnie dobry szybki mecz był :) ogólnie ich nie lubię i akurat jeden ładny mecz w ich wykonaniu mojego nastawienia do drużyny włoskiej nie zmieni ;)) co do tego kto ma zdobyć tytuł to zgadzam sie z Toba w 100% ( nie ma arg, nie ma bra, nie ma czechow, nie ma hol-choc tego składu za bardzo nie znam...za to na mistrzostwach we francji hol grala pięknie) niech zdobędzie go francja lub portugalia...na razie bliżej francja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS napisał/a:

Do Niemców nic specjalnego nie mam, tym razem grają zresztą faktycznie wyjątkowo ładnie (jak na nich) - ale że z Argentyną wygrali fuksem (niepodyktowany karny), więc w półfinale życzyłem szczęścia Włochom... żeby "oliwa sprawiedliwa" była.

 

to żeby całkowicie "oliwa sprawiedliwa" była będę życzył szczęscia rywalom włochów w finale :) przecierz to że Włosi w meczu z Australią dostali rzut karny w doliczonym czasie gry w dodatku za faul którego nie było to dopiero FUKS :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc wlochow spadla po skandalach do 3 ligi.

Zabojady beda mieli obciach ze nie wygrali z 3-cio ligowa druzyna.

 

Ostatnie mistrzostwa gdzie Europa w finale.

Za 4 lata Afryka bialych rozniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...