Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie pomocy, nie czyta mi smsow i maili na głównym wyswietlaczu po podłączeniu telefonu, ustawienia w samochodzie ustawione jako domyślne,telefon iphone7,jest pusto jak na załączonym załączniku.

levorg My17

IMG_0482.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zapomnij o współpracy w tym zakresie z iphonem....ja już w moim OBK robiłem w serwisie 2 aktualizacje i nic.Zresztą nawet androidy na mirrorlinku mi się nie łączą- sprawdzałem HTC, LG i Sony. Podobno w 2018 ma wejść nowa stacja obsługująca carplaya. BTW mój kolega ma carplaya w Octavii i trzeba przyznać, że działa to rewelacyjnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi działa integracja z Iphone6 ale zastanawiam się czy to przydatne.

SMS'y przychodzą, dzwonek informuje, można odczytać na ekranie a nawet odsłuchać głosowo :o ale mnie to nie porywa.

Ciekawi mnie ten carplay, mam nadzieję, że będzie można zrobić swap stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja też jestem ciekaw, bo nawet kolegę hakera zaanagżowałem i nic nie zdziałał. Działa mi tylko sciaganie kontaktów z telefonu i dzwonienie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mi działa integracja z Iphone6 ale zastanawiam się czy to przydatne.
SMS'y przychodzą, dzwonek informuje, można odczytać na ekranie a nawet odsłuchać głosowo  ale mnie to nie porywa.
Ciekawi mnie ten carplay, mam nadzieję, że będzie można zrobić swap stacji.

Swap stacji może być kłopotliwy, ja miałem uszkodzoną stację ( resetowała się sama lub wieszała raz na jakiś czas) no i okazało się, że jak chcieli wstawić nową MY17 to tam są już inne gniazda z tyłu i kable i coś tam jeszcze.... w końcu doczekałem się na nową starą MY15.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi działa integracja z Iphone6 ale zastanawiam się czy to przydatne.
SMS'y przychodzą, dzwonek informuje, można odczytać na ekranie a nawet odsłuchać głosowo  ale mnie to nie porywa.
Ciekawi mnie ten carplay, mam nadzieję, że będzie można zrobić swap stacji.

Cześć, również mam prośbę. Czy stacja czyta u Ciebie SMS /maile używając polskiej wymowy liter? U mnie czyta teksty jakby były napisane w języku angielskim. Nie da się tego zrozumieć, nawet przestało być śmieszne.
Jakbyś coś poradził..
Pozdrawiam.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kto z Was, posiadaczy Levorga miał lub wciąż ma doświadczenia z Toyotą Auris Kombi? Nie wiem dlaczego, ale widzę podobieństwo. Czy również je czuć w kwestii jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem na Forum, ale to przez brak czasu. 

 

Panowie, dostałem ostatnio pismo z urzędu o akcji serwisowej Levorga: dotyczyło konieczności aktualizacji oprogramowania jednostki sterującej wtryskiem paliwa. Przy maksymalnym obciążeniu mogło dojść do spalania stukowego i uszkodzenia silnika. Akcja przeprowadzona w ASO Subaru była oczywiście bezpłatna, a całość trwała ok. 2h. Auto jeździ i nie ma żadnych dolegliwości. 

 

Auto jest też po serwisie 15.000km, jeździ, spali, ile naleję i fantastycznie się prowadzi po zakrętach. Osiągi, jak na 1.6 bardzo przyzwoite i w codziennej eksploatacji zapewniają wystarczająco mocy. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z Was potrzebował zestaw mocujący belki Thule do dachu Levorga to wrzuciłem ogłoszenie w dziale sprzedam. :)

 

@Christoph czy zmiana softu wpłynęła w jakikolwiek sposób na spalanie? 

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...