Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

P.S. Jeszcze nie ma jazd próbnych ale udało mi się ukraść kluczyki bo nie mogłem się powstrzymać  . Teraz poszukuję dobrego adwokata do wyciągnięcia mnie z ciupy  : dorwali mnie moim BRZetem   

Mów, że kluczyki leżały na chodniku i tylko chciałeś się przejechać, oraz że jesteś spokrewniony w bliskim stopniu z Dyrekcją i SIP - tzw. zabór pojazdu w celu krótkotrwałego użycia w wersji wypadku mniejszej wagi, o niskiej społecznej szkodliwości czynu, ścigany tylko na wniosek osoby najbliższej  ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych jazdach - LUBIĘ TO! Bardzo. Jestem zdziwiony jedną sprawą - sztywny zawias, koło 18, niskopodłogowiec a jest cholernie komfortowy... Jak?

No nic, dziś wracam do domu Levorgiem to jutro będę mądrzejszy ;) 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność przejechać około 250 kilometrów za kółkiem Levorga i powiem, że zrobiło na mnie niesamowite wrażenie, mam 190cm wzrostu i przy ustawieniu fotela kierowcy pode mnie spokojnie za mną ktoś może usiąść, fotele przednie są jak w STI bardzo dobrze trzymają, jeżeli chodzi o silnik jest dynamiczniejszy niż w Obk 2.5i lecz nie jest to samo co w Foresterze XT, niby 170 koni mechanicznych ale według mnie jeździ tak jak by było więcej. Przy bardzo dynamiczniej jeździe w mieście spalanie wychodziło na poziomie 9,5-10 litrów (przy wykorzystywaniu 60-70% możliwości auta). Auto stoi na 18" felgach i przy Szczecińskich drogach które wyglądają jak by spadł na nie deszcz meteorytów sprawuje się fenomenalnie, nic nie dobija, plomby z zębów nie wyskakują wszystko idzie gładko i komfortowo.
Bagażnik spory z dwoma schowkami (brak koła dojazdowego/zapasowego) i oczywiście składaną kanapą na płasko na pewno sporo pomieści.

 

Ogólnie wygląd na żywo o wiele lepszy niż na zdjęciach czy filmikach.

 

Szczecin ma do obejrzenia dwie sztuki w kolorze białym perłowym oraz Steel Blue Grey także zapraszam.

Edytowane przez BartoszN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nikt nie narzeka...    Takiej premiery Subaru jeszcze nie miało   

Też się tym martwię.... Zawsze trochę "hejtu" było i model się dobrze sprzedawał a tu.... No, czas pokaże ;)

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ta szmatka przy kierownicy ....

U mnie jest skóra :D

 

 

Madox ma bana?

Byłoby smutno.... ;)

 

 

A jakie oceniacie wyciszenie Levorga?     

 

Jak w nowym Obk,

No chyba aż tak cicho nie jest, szczególnie na 18" ;) Tak czy inaczej - szukam wydechów zbliżonych do Devil'a

;)

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...