Skocz do zawartości

III Forumowa Subariada - Rumunia


Izotom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie ponownie

 

Udało mi się w końcu ogarnąć i przygotować pamiątkową mapkę z trasą i zdjęciami niektórych miejsc jakie odwiedziliśmy. Wszyscy powinniście dostać tą mapkę dziś mailem, ale jest też do pobrania tutaj: http://przygody4x4.pl/tymczasowe/mapa%20rumunii%20-%20Subariada%202014.jpg

 

Miłego wspominania i do zobaczenia w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przemekka, świetny filmik!!! Łezka się w oku zakręciła na wspomnienie Rumunii... Czas ruszać na następną wyprawę :)

 

No to w przyszłym roku jedziemy do Bułgarii. Może jakoś pomięścimy się w czwórkę w naszym Forku B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wyciągnąć i ogarnąć w końcu zdjęcia od naszego pasażera Grzesia i niniejszym powstała oficjalna galeria z III Subariady na naszej stronie. Jest tutaj: http://przygody4x4.pl/galeria_subariada2014.php

Zapraszam do oglądania i wspominania.

 

PS. Co prawda dość wcześnie na terminy, ale wstępnie wygląda na to, że w przyszłym roku majówkę będę miał zarezerwowaną na inny wyjazd. Z resztą w Bułgarii jest duużo gór i warto tam jechać choć trochę później aby było cieplej, więcej kwiatków i mniej śniegu. Gdzieś tak połowa maja, może przełom z czerwcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj Milosz z ta majowka, u nas komplet gwarantowany. Pamietaj ze Boze Cialo mamy Swiete Plejady dla nas. No chyba ze termin wczesnie wakacyjny bo mamy dzieci ktore chodza do szkoly, maja egzaminy itp.

 

P.S.

Kosmit, nie podgladaj, zapisuj sie ;)

Edytowane przez sebekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj Milosz z ta majowka, u nas komplet gwarantowany. Pamietaj ze Boze Cialo mamy Swiete Plejady dla nas. No chyba ze termin wczesnie wakacyjny bo mamy dzieci ktore chodza do szkoly, maja egzaminy itp.

 

P.S.

Kosmit, nie podgladaj, zapisuj sie ;)

 

To właściwie nie kwestia kombinacji, po prostu w przyszłym roku na majówkę z terenówkami do Rumunii ja jadę a nie Piotr. A i kwestie finansowe przy normalnym wyjeździe stoją znacznie lepiej. Ale jak mówiłem - terminy na 2015 to raczej w październiku trzeba ustalać, na razie za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...