Skocz do zawartości

III Forumowa Subariada - Rumunia


Izotom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Już za chwileczkę, już za momencik  :)

 

 

Film przesyła się właśnie do YT.

 

Potraktujmy go jako wersję beta, tzn. jeśli będą jakieś problemy z muzyką, to wtedy zmienię ścieżkę dźwiękową. 

Niestety pomimo cięcia wszystkiego co tylko się dało film ma ponad 20 minut i nie udało mi się dodać filmików, które zostały mi udostępnione w ostatnich dniach.

Film przedstawia wydarzenia mniej więcej w kolejności chronologicznej, jednak niektóre wydarzenia (np. zwiedzanie miast i wsi) zostały potraktowane bardzo skrótowo i pobieżnie. Wynika to głównie z braku materiału filmowego oraz z tego, że chciałem pokazać jak najwięcej potu krwi i łez, które wylaliśmy w terenie tzn. tfu na asfalcie.

 

Mam nadzieję, że nie uchwyciliśmy nikogo w niekorzystnym świetle, w razie czego będę retuszować.  ;)

 

YT pokazuje mi niestety jeszcze dwie godziny do zakończenia transferu, tak więc musicie uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, film pokazuje świetnie najważniejsze momenty z naszej wyprawy. Brawo za montaż i dzięki za realizację  :thumbup:

 

Koniki na bukach pięknie i w porę ujęte  :)

Oj Tak, Oj Tak :) przyłączam się do Braw  :clapping:  i Podziękowania za Realizację :puchar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...