Skocz do zawartości

III Forumowa Subariada - Rumunia


Izotom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość KlaudiaK

Jak mi się uda (pracuję nad tym :wacko: ) to jeszcze ja wrzucę swoje filmiki z telefonu...  Jakość taka sobie ale może coś ciekawego wypatrzycie :)

 

@@Subary, Powiedz Arlecie, że jest kochana i dziękuję za miłe słowo ale za tę "Karolinę" obiecała czapeczkę dorzucić do dzierganych łapek i się z tego żadnym pochlebstwem nie wywinie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten zamek na którym prawdziwy Dracula czyli Vlad Palownik nigdy nie był. Ale ten fikcyjny i owszem. ;)

W związku z tym nas też tam nie było :)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlad był tylko penitencjariuszem tamtejszego "ośrodka odosobnienia". Niemniej, miejsce i zamek są interesujące i warte zwiedzenia - odrestaurowane i świetnie utrzymane. 

 

Więziony był w Braszowie, a nie na zamku w Branie. Zamek niestety bardzo komercyjny, Bran rozdeptany przez turystów i pełen chińskiej cepelii. Zupełnie inny klimat panował tam kilkanaście lat temu. Kilka km dalej jest niewiązany z Draculą, ale mniej oklepany zamek chłopski w Rasnovie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zabieram się do "próby" zmontowania filmu z naszej wyprawy. Jeśli ktoś z was ma jakieś fajne nagrania i chciałby, żeby się znalazły w filmie to udostępniajcie je, najlepiej na dysku google, bo przesłane do youtube tracą na jakości.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam, że żaden Misio nie ucierpiał ( ani jego futro ) przy tej improwizowanej sesji zdjęciowej...

 

:P

 

Subary, dziękuję, btw dopiero w Rumuni zorientowałem się, że w torbie mam tylko kit'owe szkło i jakieś tele, a fajne, jasne stałki zostały w domu...

 

taki filmik ( w sumie to jego część ) znalazłem jeszcze w telefonie - popisy Grzesia:

 

http://youtu.be/E93UMxe6BTQ

 

gdyby ktoś chciał lepszą, dłuższą wersję to wystawię na ftp'a - głosy na youtub'a wyciszyłem...

 

P.S. domyliście podwozia w samochodach? Byłem dwa razy na myjni, ale dzisiaj podnosiłem forka i dużo jeszcze zostało błota z Rumuni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@lehu, wrzuć ten filmik na dysk google i udostępnij, na pewno go wmontuję. :)  

 

Ja najpierw zapaskudziłem myjnię bezdotykową (poszło chyba z 50zł), potem jak pod blokiem zmieniałem koła odskrobałem ze dwa wiaderka ziemii, następnie  pojechałem na drugą myjnię, gdzie był kanał i "myjniarz" mył od spodu przez 15 minut.  Na koniec pojechałem na przegląd do ASO, gdzie poodkręcali wszystkie osłony i jeszcze go domyli. 

 

Mieliśmy szczęście  że w Rumunii nie padało, był asfalt i nie było błota  ;)  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...