Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Ide do Lidla.

Poczekaj do soboty. A co do meczu - szkoda, że Austriacy nią zagrali jak Francją, nie byłoby tak żal. Byli dziś do ogrania. Indywidualne błędy zdecydowały. W tym trenera, który na dzień dobry zmienił pół składu. Chyba za dużo - przez pierwszy kwadrans nas nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Słabo z medalami na tej olimpiadzie.  W radiu mówili że tak źle nie było od prawie 70 lat. Świat nas prześcignął.
Wydaje się, że to też kiepskie igrzyska.. Narobili dyscyplin już nie wiadomo ile. Taniec brake? no szanujmy się..  deskorolki?
Kontrole antydopingowe, chyba też nie spełniły swojej roli. Testosteron w przypadku  niektórych zawodników musiał być pompowany kroplówkami..
Snoop Dog w roli ambasadora sportu? Lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, leto napisał(a):

Słabo z medalami na tej olimpiadzie.  W radiu mówili że tak źle nie było od prawie 70 lat. Świat nas prześcignął

Tak. Nawet Pan Tusk chce pis za to rozliczyc:)

 

Te igrzyska miejscami trochę przypominały te z serii filmowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Brakuje na olimpiadzie hobby horsing, czyli bieganie ze sztucznym łbem konia na patyku między nogami.

Skoro jest breakdance i deskorolki to hobby horsing jest kwestią czasu. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było chociaż 6 rund w boksie..
Judo i karate dla mnie też średnio.. Boks i zapasy bym zostawił i finito, chociaż ten 3 rundowy boks też nie przekonuje.
Wspinaczka sportowa.. pomimo że medal mamy i szacunek dla dziewczyny, słabo się to ogląda.. Wyścig finałowy trwał 6 sekund. Dziewczyny ciężko na to pracowały, i fajnie, ale na olimpiadzie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, leto napisał(a):

Gdyby było chociaż 6 rund w boksie..
Judo i karate dla mnie też średnio.. Boks i zapasy bym zostawił i finito, chociaż ten 3 rundowy boks też nie przekonuje.
Wspinaczka sportowa.. pomimo że medal mamy i szacunek dla dziewczyny, słabo się to ogląda.. Wyścig finałowy trwał 6 sekund. Dziewczyny ciężko na to pracowały, i fajnie, ale na olimpiadzie.. 

 

Mi to nie przeszkadza, fajniej się to ogląda niż takie "ekscytujące" tradycyjne dyscypliny jak oszczep, rzut młotem czy idiotyczne chodziarstwo. Zresztą nie ma odwrotu, czasy się zmieniają i MKOL szuka nowości pod kolejne pokolenia, bo inaczej poleci oglądalność, a oglądalność to kasa...   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał(a):

idiotyczne chodziarstwo

Tu się zgadzam.
 

 

Godzinę temu, GREGG napisał(a):

poleci oglądalność

Wydaje mi się że od tego nie ma odwrotu. Czasy się zmieniły za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, leto napisał(a):

Wydaje mi się że od tego nie ma odwrotu. Czasy się zmieniły za bardzo.

 

Też tak myślę, stare dyscypliny będą z czasem traciły na rzecz nowych. Dlatego niedługo pojawi się pewnie na IO e-sport, dopiero będzie lament tradycjonalistów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...