Skocz do zawartości

Zdjęcia z III zlotu Plejad


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na mojej stronie zamieszkalo ok. 200 zdjec z wyjazdu na Plejady (...)

I otwieram stronę, i se czytam: "Tymczasem zapraszam do świeżej galerii z II-ciego Zlotu Subaru :))"

 

Pan się zdecydujesz: drugiego - albo trzeciego. 8)

(No chyba, że miało być: "z druciego..." ;)

 

pzdr,

M.

 

PS: Prawy klik na obrazku, "save image...". Voila! :mrgreen:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mojej stronie zamieszkalo ok. 200 zdjec z wyjazdu na Plejady (...)

I otwieram stronę, i se czytam: "Tymczasem zapraszam do świeżej galerii z II-ciego Zlotu Subaru :))"

 

Pan się zdecydujesz: drugiego - albo trzeciego. 8)

(No chyba, że miało być: "z druciego..." ;)

 

pzdr,

M.

 

PS: Prawy klik na obrazku, "save image...". Voila! :mrgreen:

 

M.

 

Och Karol... :lol: czepiasz sie :lol: ale niech Ci bedzie - zdecydowalem sie na "III-ciego" :lol:

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Karol... :lol: czepiasz sie :lol:

Dobrze że nie "marudzisz"... :lol:

 

ale niech Ci bedzie - zdecydowalem sie na "III-ciego" :lol:

 

No i git. 8)

 

Opcjonalnie, można było zrobić "2 i pół" - byłoby to o tyle uzasadnione, że -sądząc po niektórych fotkach- "co poniektórym", tak "na oko", połowa zlotu "ućkła" z pamięci... :mrgreen:

pzdr,

M.

 

PS: A ta fotka Moni z khukri w łapce nad świeżo porąbanym wołem... :lol: Normalnie jak w "Czasie apokalipsy" - albo cóś... :shock:

 

 

..........

PS: Prawy klik na obrazku, "save image...". Voila! :mrgreen:

Niestety z MisIEm nie Voila :evil:

Pan se zainstaluj ućciwą przeglądarkę... :wink: - to będzie i "wuala", i "wogóle"... :wink:

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS: A ta fotka Moni z khukri w łapce nad świeżo porąbanym wołem... :lol: Normalnie jak w "Czasie apokalipsy" - albo cóś... :shock: .

strach sie bać co :wink: niech teraz dygoczą Ci co sobie u mnie nagrabili :mrgreen:

 

Intak a gdzie twoje fotograbki :?: jestem ciekawa szczególnie tych kilku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie!!

Czy nie lepiej w dziale "Zdjęcia ze spotkań" utworzyć album "III Zlot Plejad" i tam wzorem porzedniego zlotu wrzucać zdjęcia. Wtedy będzie wszystko w kupie i nie trzeba się będzie przebijać przez posty.

Bo wiecie, mnie po prostu mało interesują fajerfoxy, opery, eksplorery i inne takie :oops: .

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie!!

Czy nie lepiej w dziale "Zdjęcia ze spotkań" utworzyć album "III Zlot Plejad" i tam wzorem porzedniego zlotu wrzucać zdjęcia. Wtedy będzie wszystko w kupie i nie trzeba się będzie przebijać przez posty.

Bo wiecie, mnie po prostu mało interesują fajerfoxy, opery, eksplorery i inne takie :oops: .

 

pzdr

Jestem zdecydowanie ZA. Ta cała brandzlotechnika z tym przeglądaniem stron itd jest troche bez sensu, zwłaszcza jak ktoś taki jak Ja niema za dużo pojecia o tych jak kolega wyżej napisał firefoxach i innych co nawet niewiem że istnieją. Zgłaszam więc oficjalną proźbe o jak najbardziej uproszczenie tej sprawy. Dziękuje za wysłuchanie i czekam na pozytywne rozpatrzenie sprawy :-) Podanie ze zdjęciem na rowerze prześle później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję. Szyja musi boleć :(

Boli ale bardziej ręka którą troszke po asfalcie sobie pokancerowałem przewracając się na bok i ślizgając jakieś 5 do 10 metrów.

Czyli bike!!!Niestety znam te tematy....Nóżka w gipsie itp.

Cieszyć się,że nadal możesz pisac na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, To był samochód tylko mały i mocny strzał. Nawet bardzo mocny

 

wczoraj mi Dżanek pokazywał twoją strzałę po zdarzeniu. Na pierwszy rzut oka nie wyglądało jakoś tak strasznie ale jak się bliżej podeszło to widac było ze całą karoserię pogięło od tego strzała no i ten pekniety fotel :( W ogóle życzę szybkiego powrotu do zdrówka !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...