Skocz do zawartości

Zdjęcia z III zlotu Plejad


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sponiewierał się

 

No nie wiem, po absyncie Śmiecha wyglądał jak przez firankę :mrgreen:

No nie mók bidulek zrozumieć czemu Absynt jezd zakazany w naszym kraju.

A ja chyba zdeko przesadziłem popijając Absynta Dżekiem Danielsem ... yyy... znaczy nie wiem czy dobra była kolejność i co po czym powinno się zapijać :oops:

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sie tylko nie moge doczekać relacji TV naszej reporterskiej ekipy z tefałenu :mrgreen:

 

Fotki wrzucam tu jutro, dzis skanuje :wink: są zajebiste- zwłaszcza te robione w hotelu na baletach jak sie laski lansowały przed obiektywem :mrgreen:

 

A film przerósł moje oczekiwania, chyba częściej miałem dzidę niz byłem trzeźwy, bo wiekszości ujęć nie pamietam :roll:

Aha i jeszcze jedno, musimy go niestety ocenzurować z wielu powodów :evil:

 

Guma da rade jakos zobaczyc ten film?( w całosci) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A film przerósł moje oczekiwania, chyba częściej miałem dzidę niz byłem trzeźwy, bo wiekszości ujęć nie pamietam :roll:

Guma widzę, że warto było kręcić film na Plejadach. Wtedy przynajmniej wiadomo, co się tam działo :wink: :mrgreen:

 

PS Szkoda, że nie udało mi się pojechać w tym roku na Plejady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tylko nie moge doczekać relacji TV naszej reporterskiej ekipy z tefałenu :mrgreen:

 

Fotki wrzucam tu jutro, dzis skanuje :wink: są zajebiste- zwłaszcza te robione w hotelu na baletach jak sie laski lansowały przed obiektywem :mrgreen:

 

A film przerósł moje oczekiwania, chyba częściej miałem dzidę niz byłem trzeźwy, bo wiekszości ujęć nie pamietam :roll:

Aha i jeszcze jedno, musimy go niestety ocenzurować z wielu powodów :evil:

 

 

cenzura już została zrobiona, damy radę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w ogóle fajny aktor jest. Słuchałem jakiś wywiad kiedys z nim i bardzo rozsądnie mówił.

A startował czy tylko kurtuazyjna wizyta ? Jakim Subaru jeździ ? PEwnie STI.

"Chiba" przespał start :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto fotki z rajdu terenowego... Między innymi jest tam auto z numerem 2 co się kapke w błocie zakopało bo pilot (czyli JA :) zbyt szybko przeczytał mapę i troche zboczył z trasy :) Pozdrawiam

 

Ach, to wy byliście? My się wpakowaliśmy w to samo miejsce, ale wyjechaliśmy o własnych siłach (ha ha, wyższość wolnossącego nad zaturbionym). Problem był w tym, że w roadbooku nieprecyzyjnie opisano zakręt i pasowała do niego zarówno "normalna" droga jak i takie coś, co było po prostu szlakiem turystycznym wzdłuż drogi używanej tylko przy ścince drewna (?). Mijając ten rozjazd widzieliśmy Nissana organizatorów, który wjechał w tę gorszą drogę (jechaliśmy wtedy na próbę pod pensjonatem).. Teraz już wiem, że ten Nissan jechał tam wyciągać. Ale wtedy pomyśleliśmy, że to sygnał, że to właściwy skręt...

 

Zrobiłem pamiątkowe zdjęcie, na którym stoimy przez zakrętem nieopisanym w roadbooku, więc już wiadomo, że wjechaliśmy źle. Miejsce, w którym się zakopaliście jest parędziesiąt metrów dalej. Najzabawniejsze było to, że jak wracaliśmy to spotkaliśmy jakąś osłupiałą wycieczkę szkolną, która nie spodziewała się w takim miejscu samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, i co by nie mówić wyjechała ta bryka 3 miejsce...

to było piękne bum, a właściwie piękne to było to co sie stało po tym "bumie"pan wyjechał z krzaczorów, przejechał z piskiem opon mete i podjechał pod swój boski serwis...gdzie rzucił sie na niego rozgrzany do czerwonosci pan serwisant...kierowca wypełz z samochoda z leciutkim uśmieszkiem :wink: AS nie z tej ziemi...a pan serwus?rzucił sie na kolana z młotkiem i zaczął trzaskać w blache..walić...a własciwie to w nią zapier...... z całej sily, aż mu młoteczek z trzonka odfrunął:)kto nie widział niech żaluje, serwisos to zajebistos sprawos byłos :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...