Skocz do zawartości

Zdjęcia z III zlotu Plejad


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Boli ale bardziej ręka którą troszke po asfalcie sobie pokancerowałem przewracając się na bok i ślizgając jakieś 5 do 10 metrów.

Kiszka..weź chłopaku wracaj do zdrowia co? Przecież może sie zawsze trafić jakaś kolejka po "napoje integracyjne" i co wtedy??jak ja Cie takiego zepsutego wykorzystam?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Boli ale bardziej ręka którą troszke po asfalcie sobie pokancerowałem przewracając się na bok i ślizgając jakieś 5 do 10 metrów.

Kiszka..weź chłopaku wracaj do zdrowia co? Przecież może sie zawsze trafić jakaś kolejka po "napoje integracyjne" i co wtedy??jak ja Cie takiego zepsutego wykorzystam?? :mrgreen:

Damy sobie jakoś rade we dwójke :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawa szczególnie tych kilku

 

 

z publikacja poczekam az sie chlopaki w polityke zaczna bawic :mrgreen:

 

Na mnie nie licz , ja sie nie ubabram ;-)

Loucyphre- jesteś wielki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie plejady :?: :mrgreen:

 

hmmm... a tak ogolnie... to czy Dyrekcyja zamierza jakos podsumowac tegoroczne Plejady? czy tez przechodzimy nad tym do porzadku dziennego i patrzymy z nadzieja na nastepne AD 2007? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcja nie tylko nie podsumowała Zlotu, ale nie rozliczyła się z jego "Obsługš" bo na napis organizator na plecach np. kilkukrotny medalista RSMP i kierownik trasy szosowej nie zasługiwał. Taki zaszczyt mógł spotkać jedynie witę ojca dyrektora i panienki które mu parzyły kawę.

Pracowalimy w pocie czoła kilka tygodni, żebycie mogli jak najlepiej się bawić. Zostalimy potraktowani jak mieci i nie raczono do tej pory się z nami rozliczyć!

Wy - uczestnicy, sprawilicie nam niespodziankę, jestecie super towarzystwem i było nam z Wami wietnie. Nie możemy tego powiedzieć o dyrekcji - DNO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...