Skocz do zawartości

[PETYCJA]Ja też chcę Subaru Badge Of Ownership!


BelegUS

Czy nakleił(a)byś Subaru Badge of Ownership na swoją Świnkę?  

224 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do mnie również. Specjalnie pod znaczek znowu Subaraka kupiłem, a tu cisza. ... :)

Kontaktujcie się proszę z użytkownikiem fido2001, który przejął temat wysyłki znaczków "darmowych".

Oczywiście, zgodnie z ustaleniami wcześniejszymi, każda osoba, która wypowiadała się w temacie (oczywiście do punktu "0") ma prawo do darmowego kompletu, niezależnie czy posiada Subaru czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do mnie również. Specjalnie pod znaczek znowu Subaraka kupiłem, a tu cisza. ... :)

Kontaktujcie się proszę z użytkownikiem fido2001, który przejął temat wysyłki znaczków "darmowych".

Oczywiście, zgodnie z ustaleniami wcześniejszymi, każda osoba, która wypowiadała się w temacie (oczywiście do punktu "0") ma prawo do darmowego kompletu, niezależnie czy posiada Subaru czy nie.

Chodzi o ten post?

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktujcie się proszę z użytkownikiem fido2001, który przejął temat wysyłki znaczków "darmowych".

 

Użytkownik fido2001 :icon_arrow: Ostatnio aktywny gru 08 2014 10:11

 

Czy wysyłanie mu PW ma sens? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kontaktujcie się proszę z użytkownikiem fido2001, który przejął temat wysyłki znaczków "darmowych".

 

Użytkownik fido2001 :icon_arrow: Ostatnio aktywny gru 08 2014 10:11

 

Czy wysyłanie mu PW ma sens? ;)

 

 

No właśnie dlatego go publicznie "wywołałem do tablicy" co by się uaktywnił i dotrzymał danego słowa :coffee:

Nie jestem w gorącej wodzie kąpany i mogę spokojnie poczekać, tym bardziej, że na samą produkcje znaczków też się czekało...

 

PzDr

Edytowane przez muzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przepraszam ze tak długo się nie odzywałem.

Dzisiaj jestem pierwszy dzień w pracy po urlopie.

Najpóźniej do jutra zrobię zestawienie które znaczki dla kogo, bo odzew jest spory
i od razu bez zbędnych ceregieli będę do Was rozsyłał...

Po drodze jeszcze muszę dostać je z naszego centralnego magazynu.

 

Proszę aby wszystkie osoby biorące udział w powyższej dyskusji dot.. "znaczków" przesłały do mnie na PW wybrane dla siebie znaczki - jeden główny i cztery mniejsze, oraz podały adres na który mają zostac wysłane. Koszt wysyłki jak i znaczki sa po stronie SIP :)

 

W dalszej kolejności prosze o sprawdzenie czy dzwonek do drzwi działa, co by kurier DPD się od nich nie odbił gdy przyniesie Wam spóźniony prezent noworoczny :)

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez fido2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...