Skocz do zawartości

[PETYCJA]Ja też chcę Subaru Badge Of Ownership!


BelegUS

Czy nakleił(a)byś Subaru Badge of Ownership na swoją Świnkę?  

224 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam.

 

Przepraszam ze tak długo się nie odzywałem.

Dzisiaj jestem pierwszy dzień w pracy po urlopie.

Najpóźniej do jutra zrobię zestawienie które znaczki dla kogo, bo odzew jest spory

i od razu bez zbędnych ceregieli będę do Was rozsyłał...

Po drodze jeszcze muszę dostać je z naszego centralnego magazynu.

 

Proszę aby wszystkie osoby biorące udział w powyższej dyskusji dot.. "znaczków" przesłały do mnie na PW wybrane dla siebie znaczki - jeden główny i cztery mniejsze, oraz podały adres na który mają zostac wysłane. Koszt wysyłki jak i znaczki sa po stronie SIP :)

 

W dalszej kolejności prosze o sprawdzenie czy dzwonek do drzwi działa, co by kurier DPD się od nich nie odbił gdy przyniesie Wam spóźniony prezent noworoczny :)

 

Pozdrawiam :)

 

Dziękuje@@fido2001, za odzew PW wysłane (teraz drugie z podanymi wzorami dla znaczków ) 

 

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę, że petycja spełniła już swoją rolę. Podsumowując przypomnę, że jej przedmiotem było wprowadzenie do oferty SIP "odznak", którymi miłośnicy marki mogliby ozdobić swoje samochody na wzór funkcjonującego w Ameryce "Badge of Ownership". Petycja odniosła zamierzony skutek i znaczki takie można nabyć już w Sklepie Subaru: Znaczki Subaru.

 

Przypominam, że uczestnicy dyskusji, którzy wypowiedzieli się na temat odznak do 15 października 2014 roku do godz. 10:02 mogą liczyć na darmowy komplet znaczków (1 duży + 4 małe), po który należy zgłosić się na PW do kolegi @@fido2001.

 

Na dalszą dyskusję o "odznakach" zapraszam do wątku:

Co chcemy na naszych Znaczkach? Subaru Badge Of Ownership

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...