Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

Jestem tu nowy ale na pewno zagoszczę na dłużej. Po kilku miesiącach poszukiwań i rozpatrywaniu ściągnięcia Forka STI z UK wpadłem na usera bambino i zdecydowałem się na jego wypasionego Forka z poniższego wątku.

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/65221-black-forester-25-sti-6mt-dccd-jedyny/?hl=%2Bforester+%2Bdccd

 

Autko jest w tej chwili w serwisie gdzie przechodzi dodatkowe prace w tym montaż soczewkowych biksenonów. Rozpatruję również oklejenie auta folią w odcieniu blue mica aby jeszcze bardziej upodobnić je do legendarnego Forka STI. Mam w głowie sporo zmian ale o tym później :).

 

O mnie w skrócie. Kuba, lat 34 z Warszawy. Dwóch synów w tym jeden dopiero co narodzony.

 

Pozdrowienia i mam nadzieję do zobaczenia już niedługo (autko powinno być gotowe max w ciągu 2 tygodni).

 

Kuba

Edytowane przez Forekfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowa i nieco oniesmielona bo raz, ze kobieta a dwa - ze nie mam jeszcze Subaru ale przymierzam

sie do kupna Forestera - nie najnowszego ale w dobrym stanie z niezbyt duzym przebiegiem.

Forester to milosc od pierwszego wejrzenia i mam nadzieje na ''skonsumowanie'' tej milosci. 

 

Zapisalam sie na forum bo chce pouczyc sie od Was, poczytac, popytac - prosze wybaczcie, jesli to beda takie malo 

fachowe pytania ale pytac to rzecz ludzka.

 

Pozdrawiam,

 

beatakk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Niniejszym rozpoczynam poszukiwania wymarzonego WRXa i mam nadzieję niedługo w pełni dołączyć do szacownego grona posiadaczy Subaru.

Chętnie nawiążę kontakt z ludźmi ze stolicy, którzy mogliby/chcieliby podzielić się wiedzą i doświadczeniem w temacie.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Dwa dni temu stałem się wreszcie posiadaczem wymarzonego Forestera. Wolny ssak 2.0. Rzekomo jakaś lymyted edyszyn "Pirates of Dance" :)

 

Jakieś pięć lat temu jeździłem imprezą MY99 ale niestety po paru miesiącach musiałem sprzedać (na szczęście z zyskiem około 5k zł :D ).

 

Mam nadzieję, że znajdę tu kilku maniaków z Białegostoku, bo ogólnie widać że aut jeździ sporo, ale pasjonatów chyba niewielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Dwa dnie temu zakupiłem moje marzenie jako 20 latka - czyli Subaru Imprezę WRX Type R STi.

 

Mam nadzieję że znajdę na forum przydatne informację.

 

Pozdrawiam

 

RZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...