Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od niedawna stałem się posiadaczem mojego pierwszego Subaru.

Poprzednio mazda 323f.

Jeżdżę teraz Legacy. Automat z 2006 roku. Troche słabe jako ze najsłabszy z możliwych silników, ale cóż, musiał być automat żeby żona w końcu zaczęła jeździć (w manualu za dużo stresu) bo córa nam sie nie dawno urodzila. Wiec bardziej auto rodzinne niż wyścigówka jak dla nas.

A w kraju w ktorym mieszkamy czyli Irlandii za silniki powyzej 2.0 nikomu się nie uśmiecha placic podatków.

 

Jak wiadomo auto świeżo kupione to trzeba trochę pozaglądać i poszperać. Ale jak juz się wszystko uda ogarnąć to mam nadzieję ze będzie nam chwilę służyć bo sie fajnie jeździ.

 

Coz jeszcze mogę dodać?

Pewnie praktyczniejszy byłby kombi ale znalazłem sedana w dobrej cenie, a wózek Młodej się mieści to nie ma co narzekać.

Nie wiem czy sedany juz mi się bardziej nie podobają jak już mam swój

 

Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zdecydowałem się na zarejestrowanie na forum po nabyciu  Subaru Impreza outback 2005r 2.0 125 km kiedyś posiadałem wrx sti sprzedany dla forumowicza po kilku latach przerwy powróciłem do marki:) pozdrawiam wszystkich subarowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Myślę, ze za jakiś czas będę czestszym gosciem bo poważnie rozważam zakup jakiejś rodzinnej wersji Subaru ;) o czym w innym wątku (pewnie forek lub legacy).

Choć to nie będzie moj pierwszy boxer w garażu ;) tyle ze ten obecny jest juz mocno wiekowy i chłodzony powietrzem :)

 

Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez Daniel_1776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Adrian, lat 19. Urodzony w Sandomierzu, zamieszkały na 4 lata w Lublinie z powodu nauki. Technikum o profilu elektromechanicznym i elektrotechnicznym. Fan motocykli, kolega z forum Polish Bandit Crew.

Na forum trafiłem z powodu zmiany motocykla i aktualnego samochodu na (może za duże wymagania) Subaru Impreze GC 99/00 2.0 125km. Koniecznie niebieska z pakietem GT..

Coś czuję że znaleźć będzie ciężko i pewnie skuszę się na zwykłą wersję bez pakieciku.

 

Tak czy inaczej chętnie służe pomocą w kwestii motocykli, mechaniki motocyklowej. Obecnie miesiąc siedzę w serwisie Hondy w Lublinie, więc gdyby ktoś coś potrzebował, pisać.

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że na forum znajdę odpowiedzi na moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów!

Od jakiegoś czasu czytam to forum jako gość...

i szukam tu praktycznej wiedzy i porad użytkowników ...

ponieważ zachorowałem na Subaru i mam zamiar nabyć takie autko... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim! Przed kilkoma tygodniami zakupiłem Forka MY11 2.0D. Do marki i forum bakcyla przekazał marhof, z którym pracuję. Zapisałem się już na Plejady, więc pewnie część z Was poznam osobiście. 

 

Pozdro znad Morza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Subaru  juz w zeszłym roku, do tej pory po cichu podglądałem forum teraz postanowiłem się ujawnić. Legasiem zrobiłem juz ponad 30 tyś km i jestem bardzo zadowolony z auta, także wszystkim niezdecydowanym polecam Subaru!!! w tym aucie po prostu nie da się nie zakochać!!!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie:)

Poszukuje swojego pierwszego Forka, jestem zafascynowany tym autem tak jak kiedyś byłem fanem i posiadaczem VW "garbusa":)

Mam nadzieję na owocną wymianę zdań na tym forum i milo mi Wszystkich przywitać! :)

Adrian z Wroclawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...