Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Subarowe Grono :)

 

Ktoś powie, ze przywitanie banalne
i mało oryginalne
lecz kiedy jeszcze chłopcem bylem
Subaru się zauroczyłem

Miesiące i lata długie mijały
a mnie młodzieńcze uczucia nie odpuszczały
Na poszukiwania z 3 lata temu się zdecydowałem
i już wtedy na forum zawitałem

Gdyż czas nadchodzi finalizować "marzenia"
Dojrzałem do oficjalnego się ujawniania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych autami marki Subaru.

Około 2 tygodnie temu zostałem szczęśliwym posiadaczem Forestera 2,5 XT z 2007 roku. Pomimo przeczytania wszystkich postów na temat silników 2.5 Litra nie zraziłem się  powiedziałem sobie w duchu dam radę potraktuję mojego Foresterka jak piękną kobietę wiem że dostarczy mi mnóstwo przyjemności i takie tam a gdy czasami przyjdzie mi zapłacić nadal będę się uśmiechał. Jest to moje drugie Subaru i od sprzedaży pierwszego przewinęła się niemiecka motoryzacja (audi, mercedesy ), ale poza przemieszczaniem się między punktami A i B nie było tego czegoś czyt. "frajdy" co powinna być między właśnie tymi punktami ot motoryzacja wyprana z emocji. 

 

Jeszcze pragnę Was powitać mam na imię Jacek i jestem z Wrocławia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Od kilku dni jestem posiadaczem Forestera 2.0D rocznik 2011.
Mam nadzieję że to forum pozwoli mi na szybkie wdrożenie się w tą markę i zapewni dostęp do fachowej, praktycznej wiedzy o moim nowym samochodzie.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników!
Na co dzień zajmuję się alpinizmem przemysłowym, jestem także ratownikiem górskim.
Zainteresowania: wspinaczka, alpinizm, narciarstwo wysokogórskie, speleologia, rower, wyprawy motocyklowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc czolem kluski z rosolem  z turbo motorem i napedzanym kazdym kolem.

Ave Fuji.


B)


Js jestem  od niedawna posiadaczem 2.5xt06 wysiadlem z tfu bmw tfu e39 tfu diesel automat nie polecam..

Pozytywnie zaskoczony foresterem... cos tam skrzypi i zawory raczej do regulacji ale na wzystko przyjdzie czas;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Moja fascynacja marką Subaru zaczęła się jeszcze w ubiegłym wieku :) - w czasach Colina i wprowadzenia w rajdach kategorii WRC.

Forum SIP też czytam od dłuższego czasu, a ponieważ od trzech dni jestem posiadaczem Legacy 2.0 (kombi MY07), postanowiłem w końcu się zarejestrować.

 

Pozdrawiam wszystkich

 

P.S. Za każdym razem jak spoglądam na swoje Subaru to gęba się sama śmieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z forum korzystam juz od kilku lat ale dopiero teraz postanowiłem być zrzeszony:)

Dzięki forum dowiedziałem się o kilku rzeczach na które warto zwrócić uwagę przed zakupem auta, jak również przydatnych w dalszej eksploatacji.

Forka użytkuje jak sama nazwa wskazuje w lesie i jestem z niego zadowolony mimo ze nie jest autem terenowym.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczòw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

pierwsze Subaru własne (Outback 2,5 '98), drugie w rodzinie (ojciec pomyka  Outbackiem 2012 w dieslu). Przygnał mnie tutaj niestety problem natury technicznej, na który mam nadzieję ktoś zna odpowiedź - czy idzie gdzieś w Polsce bądź też w świecie znaleźć uszczelkę albo cały przedni szyber do mojego Outbacka? Oczywiście poza ASO ;) Tudzież czy macie jakieś magiczne środki na cieknące, sparciałe uszczelki? ;) Poza zalaniem silikonem? :D

Dzięki wielkie za odpowiedzi i niech wam boxery grzmią pod maską! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Po wielletnich wojażach na Nissan Turbokillers Klub Polska, MazdaSpeed Klub Polska, Ford Probe Klub Polska, przyszedł czas na coś ze stajni Subaru. Obecnie jestem posiadaczem czołgu zwanego Nissan Pathfinder R51 i szukam sprzętu dla rozbudowy fantazji ułańskiej w postaci Imprezy WRX STi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich subarumaniaków :) Udało mi się powrócic na to forum po 5 latach ?? w każdym razie znów jestem szczęśliwym posiadaczem subarki i temu też zawdzięczam powrót w Wasze szeregi :) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...