Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

moja pasja Subaru zaczęła się gdzieś w okolicach 1997 gdy Hołek Imprezą 555 rządził na europejskich trasach. Przez kilka ładnych lat jedną ze ścian w moim mieszkaniu zdobił oprawiony plakat niebieskiego 22B. Już wtedy wiedziałem, że kiedyś będę jeździł (może nie koniecznie) taka Imprezą. Od kilku lat zaglądam na forum i próbuję zdobyć jak najwięcej wiedzy, a od kilku miesięcy gdy poszukiwania mojego pierwszego subaru się zintensyfikowały jestem tu regularnie. Do założenia konta skłoniła mnie chęć konsultacji rzetelności jednego ogłoszenia. Zrobiłem to jednak z pominięciem tego wątku za co zostałem słusznie skarcony;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, na forum jestem już troszkę... do niedawna poruszałem się Legasiem II 2.5, lecz nadszedł czas na coś pięknego... 
i zawitał Legaś II RS sedan made in japan 9vin  :D
Także witam jeszcze raz :D

Edytowane przez Mati44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pochodzę z Nowego Sącza, do tej pory jeździłem Hondą Civic, Fordem Mondeo mk1 i mk2 oba w kombi.. Po długich poszukiwaniach samochodu od C5, Focusa z salonu, Mazdy 5 i 6 po Civica i Accorda trafiłem na Imprezę w dieslu. Po przejażdżce kupiłem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem!

 

Subaru jeszcze nie posiadam, ale na horyzoncie pojawiła się opcja kupienia (mam nadzieję, że) fajnego Outbacka, więc na forum od kilku dni siedzę nieprzerwanie i pogłębiam swą nikłą jeszcze wiedzę na temat tej znakomitej marki. Mimo że przygoda moja z nią krótka - już zdążyłem się zauroczyć :)

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim forumowiczom!

Latam Foresterem 2.5 XT 2003 sprowadzonym z USA i tam przerobionym na wersji STI, brakuje tylko skrzyni 6tki. Wcześniej jeździłem 2.0XT w serii.

 

Z pewnością skorzytam z waszej wiedzy, więc już z góry dziękuję:)

 

Pzdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi zagościć w progach forum. Od dłuższego czasu biernie obserwuję co się dzieje na kartach forum ale powoli chcę się uaktuwniać w związku z planowaną na ten rok wymianą auta. Aktualnie poruszam się Alfą Romeo 156 SW 2.0 JTS ale od dzieciństwa w głowie mam nieustannie to samo jedno auto - Subaru Impreza WRX STi. Od wspomnianego okresu dzieciństwa pare lat już minęło więc nadszedł czas na realizację swoich marzeń. Widząc zaradność i chęć pomocy innych, doświadczonych użytkowników forum wierzę, że wspólnymi siłami wypracujemy dla mnie jakiegoś ciekawego kandydata, o którym mógłbym się później ochoczo rozpisywać. :)

 

Pozdrawiam serdecznie!

Błażej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forum SIP i jego użytkowników !! 

Dziękuje za wiele pomocnych rozwiązań, które znalazłem w czeluściach tegoż forum. Wiele razy po przeczytaniu pewnych postów wiedziałem co usprawnić jako pierwsze ,a czego na razie nie ruszać w moim aucie. 

 

Pierwsze moje auto marki Subaru to była Impreza GT 97MY kupiona w 2009r, teraz jest GC8 STI ver.4 98MY ala Death Proof kupione w 2010r.

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem Imprezki 97r. 2.0 120KM, zwykły miejski samochód póki co bez żadnych modów, jak na razie na auto stoi na 14" kołach ponieważ mam dwa bardzo dobre komplety lato/zima, auto przyprowadzone na handel ale jakoś tak wyszło, że jednak zostanie na dłużej. Kilka zdjęć można zobaczyć tutaj, dzisiaj już zamykam te ogłoszenie więc nie wiem jak będzie z jego dostępnością.
Pozdrawiam Mateusz

Może kiedyś będzie coś lepszego, nowszego, mocniejszego póki co muszę się zadowolić tym co mam :)

A tutaj kilka zdjęć z tablicy: http://olx.pl/oferta/subaru-impreza-2-0-4x4-klima-1wl-elek-szyby-nie-katowana-serwisowana-CID5-ID5FweD.html#xtor=EREC-55-%5Bid1%5D-20140418-%5BdiplayLink%5D-21855299@1-20140418103828

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim forumowiczom!

 

Latam Foresterem 2.5 XT 2003 sprowadzonym z USA i tam przerobionym na wersji STI, brakuje tylko skrzyni 6tki. Wcześniej jeździłem 2.0XT w serii.

 

Z pewnością skorzytam z waszej wiedzy, więc już z góry dziękuję :)

 

Pzdr

Marcin

Na sti przeróbka? Foty dawaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Po wielu miesiącach poszukiwań wstąpiłem do klubu a srebrny kombiaczek Legacy cieszy me oko i ucho :yahoo:

Tylko muszę głebiej chować kluczyki przed żoną :rolleyes:

Pozdrawiam wszystkich!

Witamy, a ja osobiscie gratuluje doskonalego wyboru :) wcale nie poniewaz azaliz jakowoz w ten sposob, ze sam od niedawna ciesze sie srebrnym Legasiem ;)

 

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu snake'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. To między innymi z tego forum dowiedziałem się u kogo zamontować gaz do mojego Forestera (Jako).I choć odległość byłą spora to nie żałuję decyzji. Teraz jako, że lubię zmieniać samochód co 3-4 lata a właśnie tyle mija. Czytam z ciekawością postów dotyczących nowych modeli.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...