Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Witam wszystkich ze Szczecina. Obecnie jeżdzę Celicą TS, która wisi do sprzedania, ponieważ obiektem moich westchnień jest WRX blob albo hawkeye najlepiej :) Szukam od dłuższego czasu ciekawej oferty, także jeśli coś maciie to chętnie przemyślę, obmacam :) Pozdrawiam wszystkich subarumaniaków.

No, to miejmy nadzieję będzie niedługo kolejny jastrząb w tym smutnym jak @#!%$ mieście... :P

Pozdrawiamy świeżych maniaków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.
To może kilka słów o sobie. Urodziłem się w Łodzi.... w połowie maja... tzn w drugiej połowie maja.... To może tyle o mnie. Jakies pytania?
Ale do rzeczy. Już jutro (25.03.2014) życie moje i mojej rodziny (która już w czerwcu urośnie do niebotycznych rozmiarów ilościowych - 3 osóB), ulegnie całkowitej zmianie. Otóż azaliż w ten sposób, iż nadszedł czas całkowitego zerwania z resztkami kawalerskiej przeszłości - zamiana 2-drzwiowego hatchbacka na cudowne rodzinne kombi.

Początkowo w planach było coś, co generalnie nie wzbudza emocji, jest w miare praktyczne, jeździ... i tyle. Ale... przypadek sprawił, że pewnego dnia, w drodze do obejrzenia kolejnego potencjalnego rodzinowozu, mając niestety orientację w terenie na poziomie blondynki (tak, przyznaję, ale nic na to nie poradzę) gdy mój gps chwilo musiał odpocząć, trafiłem objazdem na pewien samochód. Obejrzałem, wsiadłem, odpaliłem.... no i jutro jadę go odebrać :)

Zatem dzięki memu młodszemu bratu Wykasowi, który zwrócił mi niegdyś uwagę, iż coś takiego jak Subaru także sprawdzi się jako samochód w sam raz dla powiększającej się rodziny, z przyjemnością przyłączam się do tego zacnego grona wspaniałych i niepowtarzalnych osobistości użytkujących wszelkiego rodzaju Subarynki :)

Będę wdzięczny za łaskawość i pobłażliwość w stosunku do mojej bardzo ograniczonej wiedzy motoryzacyjnej. Ale szybko się uczę :)

Witam, pozdrawiam i cieszę się, że tu jestem ;)
Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

To może kilka słów o sobie. Urodziłem się w Łodzi.... w połowie maja... tzn w drugiej połowie maja.... To może tyle o mnie. Jakies pytania?

Ale do rzeczy. Już jutro (25.03.2014) życie moje i mojej rodziny (która już w czerwcu urośnie do niebotycznych rozmiarów ilościowych - 3 osó B), ulegnie całkowitej zmianie. Otóż azaliż w ten sposób, iż nadszedł czas całkowitego zerwania z resztkami kawalerskiej przeszłości - zamiana 2-drzwiowego hatchbacka na cudowne rodzinne kombi.

Początkowo w planach było coś, co generalnie nie wzbudza emocji, jest w miare praktyczne, jeździ... i tyle. Ale... przypadek sprawił, że pewnego dnia, w drodze do obejrzenia kolejnego potencjalnego rodzinowozu, mając niestety orientację w terenie na poziomie blondynki (tak, przyznaję, ale nic na to nie poradzę) gdy mój gps chwilo musiał odpocząć, trafiłem objazdem na pewien samochód. Obejrzałem, wsiadłem, odpaliłem.... no i jutro jadę go odebrać :)

Zatem dzięki memu młodszemu bratu Wykasowi, który zwrócił mi niegdyś uwagę, iż coś takiego jak Subaru także sprawdzi się jako samochód w sam raz dla powiększającej się rodziny, z przyjemnością przyłączam się do tego zacnego grona wspaniałych i niepowtarzalnych osobistości użytkujących wszelkiego rodzaju Subarynki :)

Będę wdzięczny za łaskawość i pobłażliwość w stosunku do mojej bardzo ograniczonej wiedzy motoryzacyjnej. Ale szybko się uczę :)

 

Witam, pozdrawiam i cieszę się, że tu jestem ;)

Karol

 

Cześć brat :)

 

to muszę się pospieszyć z kupnem subaru :) nie może tak być, że Ty masz a ja nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Nazywam się Oskar i tydzień temu stałem się posiadaczem imprezy GT nardi torino. Powoli zaczynam prace aby doprowadzić auto do jak najlepszego stanu. Ponieważ jest to moje pierwsze japońskie auto (wczesniej same niemieckie) postanowiłem zarejestrować się na forum aby móc czasem o coś podpytać oraz wymienić się informacjami z innymi użytkownikami.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie szanowni Subaroholicy :)  Jestem Paweł ze Śląska, lat 26. Pracuję jako kierowca ciężarówki.

Póki co nie posiadam niestety Subaru, ale pragnę studiując forum oraz prosić o cenne porady

dołączyć do tego jakże zacnego grona :-)

Chciałbym niebawem (w maju) stać się właścicielem Forestera S-Turbo lub Legacy IIIgen 2.5l

Na razie jeszcze nie wiem, na który się zdecydować bo oba są super :D  

Uwielbiam japońską motoryzację, choć jak dotąd miałem tylko Mazdy (MX-3 oraz 323F GT V6).

Ostatnio chciałem spróbować czegoś z innej beczki i do niedawna miałem turbo Szweda

w postaci SAAB'a 9-5 Aero z Pakietem Hirsch, 2.3T 280KM 410Nm.

Auto wygodne, na prostej szybkie i na naszych drogach egzotyczne, ale denerwowała mnie jedna rzecz,

mianowicie przedni napęd, co przy tych mocach jest trochę kłopotliwe szczególnie na mokrym lub śniegu :P  

Postanowiłem, że teraz chcę wreszcie stały 4x4 w Subaru, które zawsze budziły mój podziw oraz podobały mi się od zawsze :D  Pozdrawiam wszystkich z osobna serdecznie  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Mieszkam w Radomiu.

Po wielu latach spełniłem swoje marzenie i jestem posiadaczem "kultowego" GT (99-00)! Długo poszukiwałem tego właśnie modelu i w końcu znalazłem właśnie "TEN" egzemplarz :D

Auto w wersii kombi z 230 KM do dyspozycji, z 3-calowym układem wydechowym, zakończony tłumikiem od PRODRIVE!

Brzmi jak ... prawdziwe auto :evil2:

Ponieważ "cztery kopyta o drogę nie pyta", pozostaje tylko zalewać bak i free ride :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Udało mi się wreszcie zrealizować marzenie, które miałem od paru ładnych lat - miesiąc temu kupiłem Imprezę GC :) 1998 r., 20 l, 310 KM - cudo!

Szcześciarz!!!!

Ja też oglądałem GT z tego samego roku ale na podzespołach MY 99 i nie dogadaliśmy się co do ceny.:-(

Taki był jak chciałem seria niebieski ze złotymi felgami ale podstawowy minus brak klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GPablo, Powitałem na PW powitam i tutaj...Do zobaczenia w sobotę :)

Pozdrawiam i oczywiście rzecz jasna witam także wszystkich "Nowych" :)


 

 

20 l, 310 KM - cudo!

 

20litrów pojemności i tylko 310km...cienko :P

 

Oczywiście taki żarcik..Gratuluje zakupu- oby służył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim właśnie stałem sie szczęśliwym posiadaczem niebieskiego WRXa :)

Do zobaczenia na ulicach, z góry przepraszam jeśli komuś nie pomachaj albo nie mrugnę, to ma pewno będzie z roztargnienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim właśnie stałem sie szczęśliwym posiadaczem niebieskiego WRXa :)

Do zobaczenia na ulicach, z góry przepraszam jeśli komuś nie pomachaj albo nie mrugnę, to ma pewno będzie z roztargnienie ;)

To się nie nazywa roztargnienie, tylko koncentracja w połączeniu z fascynacją ;)

I bardzo dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...