Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Szanowni :)

 

Jestem nowym forumowiczem. Zalogowałem się na to forum, bo mam w planach nabyć w ciągu tego roku (lub półtora roku) Imprezę. Ten czas chcę poświęcić na szukanie odpowiedniej wersji, rocznika, modelu, który będzie mieścił się w granicach cenowych które mnie ograniczają. Póki co, chcę poznać Subaru, dowiedzieć się czegoś na temat kosztów eksploatacji, kosztów części zamiennych, problemów serwisowych, różnic między poszczególnymi modelami, poznać zalety i wady konkretnych modeli... Póki co piewrsze wrażenie po kontakcie z tym forum jest takie, że jak na każdym innym forum, trzeba poświęcić dużo czasu na wertowanie bezsensownych komentarzy aby na którejś tam z kolei stronie tematu, dojść do meritum i znaleźć odpowiedź na pytanie... cóż, tak to jest na dużych forach internetowych. Na razie przyłożę się do dokładnego wertowania tematów, żeby nie robić dalszego bałaganu... jednak liczę na wyrozumiałość i rzetelną odpowiedź na moje pytania (mimo dużej możliwości że będę setną osobą która to samo pytanie zadaje) :)

 

liczę na pomoc i zrozumienie

pozdrawiam

Michał

Edytowane przez lisowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako nowy zachowując prawa forum chciałbym się przywitać więc z uwagi na powyższe WITAM/DZIEŃ DOBRY :). Jako były Hondziarz, chcę kontynuować moje osobiste tradycje motoryzacyjne i szukam auta japońskiego. Jako, że Subaru jest moim motoryzacyjnym marzeniem zapragnąłem je spełnić więc jestem i jakby ktoś coś miał ciekawego to szukam Legaca 137/165km sohc lub imprezy 125km budżet do 25.000 zł minimalny rok prod. 2004 :) Szerokości B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Planuję (od dłuższego czasu, teraz plany przekuwam w realizację) zostać szczęśliwym posiadaczem Imprezy WRX. Prawdopodobnie stanie się to już w tym tygodniu, nie mniej potrzeba rozwiać jedną małą wątpliwość (w razie gdyby ktoś chciał pomóc zapraszam do działu Zakup Kontrolowany).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów

 

Miło mi napisać tutaj po raz pierwszy. 2 tyg temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Forestera 2.0XT. Zanim zdążyłem się zarejestrować wiele czytałem i skorzystałem z Waszych cennych uwag w szczególności przed zakupem mojego Subaru. Dzięki!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWW ( witam Was wszystkich)

 

Zarejestrowalem sie na forum w poszukiwaniu informacji nt. mojego nowego auta ktore planuje wkrotce zakupic. Obecnie ujezdzam wspaniala honde civic typer '04 jednak bedac "w posiadaniu" dwoch malych ancymonow, 3drzwiowy civic jest za maly dlatego powoli rozgladam sie za godnym nastepca. Osiagi typera sa dla mnie wystarczajace wiec forester 2.5xt z okolic 2007 wydaje sie fajnym wyborem. Troche wiekszy, troche szybszy, duzo wyzszy w znacznie lepiej wyposazony.

 

Niedlugo na gieldzie wystawiam ogloszenie nt. Kupna forka

 

Pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...