Jump to content

andrev

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About andrev

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Rze
 • Auto
  Classic Nardi Torino

Recent Profile Visitors

330 profile views
 1. Masz rację. Pisząc post miałem w głowie HPA na Handlowej.
 2. Wygląda na to iż na chwilę obecną "zawiesili" działalność.
 3. Cześć. Gdzie w RZE polecacie zrobić geometrię? Zawias custom na łożyskach więc może być trochę zabawy...
 4. Cześć wszystkim. Potrzebuję pomocy, poszukuję dwóch elementów do Imprezy GC8 polift: - błotnik lewy przód w bdb stanie - listwa dachowa prawa (sedan) Piszę tutaj gdyż interesuje mnie odbiór osobisty na terenie podkarpacia. Dzięki z góry.
 5. Doświadczenia z 2.5 nie mam żadnego, dlatego też staram się weryfikować te wszystkie "urban legend". Simon WRC Dziękuje za rzeczową informację
 6. Reasumujac, jest ktoś w PL godny polecenia do osadzenia Dartonow czy nadal loteria? Co do 2.5 zamkniętego, krążą różne teorie mówiące iż poniżej „zamknięcia” może dochodzić do pęknięć. Prawda? Jest się czego obawiać?
 7. Planuje budowę silnika od podstaw i rozważam różne opcje (silnik nie na ulice). Chciałbym bazować na możliwie najmocniejszym bloku gdyż uważam to za podstawę. 2.5 kusi pojemnością dlatego tez dementuje/potwierdzam info o potencjale, możliwościach i usterkach.
 8. Górę wzmacniasz na długości kilkunastu mm, poniżej grubość ścianki pozostaje bez zmian. Patrz poprzednia strona wątku
 9. Takie 2.5 zamykaniem wzmacniasz tylko górę.
 10. Czyli temat dalej dość ryzykowny, myślałem że osadzanie zostało już rozpracowane. Jest jakaś inna opcja na mocny blok poza fabrycznym closed deck 2.0?
 11. Odkopuję temat. Czy jest ktoś gody polecenia do osadzenia Dartonów w EJ257?
 12. Na kiedy planowany jest wrześniowy zlot/spot?
 13. Odkopuje aby nie zakładać kolejnego tematu. Czy zmieniając td04 na vf48 trzeba również zmienić śrubę banjo z restryktorem oleju? Spotkałem się z sprzeczny informacjami niestety.
 14. Potrzebuję porady. Gdzie w Rzeszowie bądź okolicach zrobić geometrię w GC8? W poprzednim zakładnie z "poprawnymi" opiniami musiałem siedzieć z mechanikami w kanale i pokazywać co mają robić. Dzięki
 15. Pytanie z innej beczki. Zna ktoś i może polecić ogarnieta osobę do regeneracji vf48 z Rzeszowa bądź okolic?
×
×
 • Create New...