Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny (potencjalny) subaromaniak z Józka - witamy (chociaż w niedokońca dobrym wątku :D )

Wpadnij czasem na spota przy "Stonce" Geodetów / Julianowska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny (potencjalny) subaromaniak z Józka - witamy (chociaż w niedokońca dobrym wątku :D )

Wpadnij czasem na spota przy "Stonce" Geodetów / Julianowska.

Bardzo chętnie, tym bardziej, że do "Stonki" mam zupełnie niedaleko :-). A kiedy zwyczajowo zbierają się tam właściciele Subaru?

 

Pozdrawiam,

Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny (potencjalny) subaromaniak z Józka - witamy (chociaż w niedokońca dobrym wątku :D )

Wpadnij czasem na spota przy "Stonce" Geodetów / Julianowska.

Bardzo chętnie, tym bardziej, że do "Stonki" mam zupełnie niedaleko :-). A kiedy zwyczajowo zbierają się tam właściciele Subaru?

 

Pozdrawiam,

Piotr.

Musisz śledzić wątek w Spotkaniach Forumowych - jest oddzielny dla Piaseczyńskich "spotów".

Z reguły środy lub czwartki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to teraz tak bardziej oficjalnie i pełnoprawnie - jest forek, czuję się prawie jak w rodzinie. :)

Witam, pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie porady oraz wyrozumiałość dla stawiającego pierwsze kroki. Znaczy się łykającego pierwsze kilometry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum!

 

Decyzja zapadla. Forester III jako pierwsze prywatne auto na codzien.

 

Obecnie jezdzilem glownie sluzbowymi a po godzinach zabytkami :) Zreszta i tak ma to byc auto dla zony.

Od dwoch dni intensywnie czytam forum jako gosc, mam jednak dylemat odnosnie DMC przyczepy przy manualu i automacie. W ktorym dziale najlepiej zadac pytanie? Z gory dzieki i powodzenia dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna jestem posiadaczem Forka 2.0 xt, którego zakupiłem od Yapco i cieszę się jak dziecko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Zacnych Forumowiczów i fanów najlepszej marki.

Jako adept sztuki SUBARU proszę o wyrozumiałość dla początkującego :lol:

Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości stanę się pełnoprawnym forumowiczem ... po powrocie do kraju czas na zmiany :lol: nieodwracalnie będzie to SUBARU IMPREZA :D

pozdrowienia dla całego grona symaptyków SUBARU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy świeżaków

 

dziękuje za miłe słowo, będę pamiętał ... na razie czas na edukację na forum, za 3 miesiące, po powrocie do kraju będę się rozglądał za jakimś WRX 02-05 ale bez napięć :) ;-)

na pewno będę szukał na forum :lol:

pozdrawiam

 

Ty lepiej szukaj od razu STI (taka mała rada bo nowy jesteś :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!!

trochę tu zaglądam ostatnio częściej, a od dwóch miesięcy..... w poszukiwaniu (nie było łatwo:))) )

czekałem na nią gdzieś z 15 lat, od chwili gdy pierwszy raz na kormoranie ją usłyszałem, ujrzałem, a na koniec powąchałem :D do tej pory pamiętam te bicie serca, gęsią skórkę i sterczącą sierść.....

przez tyle lat oglądałem się za każdą, dwa razy uciekała w siną dal ale obiecałem sobie, że trzeciego razu nie będzie!!!

i nie było. od 22.VI jest..... i cały czas szukam błahego pretekstu żeby tylko móc usłyszeć ten dźwięk, poczuć tę moc....

nigdy nie chciałem w żadnej nawet usiąść za kółkiem - czekałem na swoją. Warto było czekać......

Miłość od pierwszego ujrzenia :lol::P:lol:

 

 

P.S. dziękuję bęben, że znalazłeś czas, chęć, cierpliwość i że było mi dane mięć Kogoś Takiego znajomego na swoim podwórku :D :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako świeży posiadacz Forestera 2.5XT MY04. Mam nadzieję, że mój nowy nabytek nie posiada ukrytych usterek, o co zresztą będę się starał dopytać w odpowiednim dziale. Na razie nasłuchuję wszelkich niepokojących dźwięków i cieszę się jazdą w pojeździe o "nieco" innej charakterystyce niż niejednokrotnie wspominana na forum Fabia HTP, (P czerwone :mrgreen: ) ujeżdżana już prawie 8 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...