Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczów! Jestem z Wrocławia i szukam zderzaka tylniego do imprezy rok 2006 modle wrx.! Pozdrawiam!

 

Dlatego nabijasz posty gdzie popadnie :lol::mrgreen:

Poszukaj tylnego zderzaka raczej :D

 

 

Witam Świeżynki na Forum 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ostatnimi czasy staję się coraz większym fanem modelu Forester 97-2002.

Prawdopodobnie będę posiadaczem tegoż oto modelu.

Zarejestrowałem się ponieważ mam nadzieję znaleźć tu cenne rady odnośnie auta i może też samo auto.

Pozdrawiam serdecznie i do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gtca, 2007 r. to jeszcze mało doświadczone no chyba, że auto z "ciężkim dzieciństwem" ale oby nie :)

 

...

Auto doświadczone bardzo nie jest - ale już pewne ryski się jednak pojawiają

Dzieciństwo auta znam (chyba w średniej się mieści)- używałem go od nówexa. Teraz musiałem oddać żonie (obiecałem jej, że po 4 latkach ona przejmuje).Trochę mi ciężko się z tym pogodzić - ale cóż - obietnica była - autko żonie przypasowało więc ostatnio od święta tylko legacym jeżdżę ;)

 

pozdrowienia dla bywalców i nowych

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basia24, witaj... mamy wątek do powitań :wink:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=1&t=101962&p=1371894#p1371894

 

 

Nie sluchaj Agi!

 

 

basia24, wiesz, mamy tutaj taka tradycje, ze kazdy nowy uzytkownik musi zaprezentowac swoje zdjecie - najlepiej w kostiumie kapielowym! :D

 

 

O zobacz, na przyklad takie zdjecie wstawil [you] :

 

vol001_borat_mankini.jpg

 

:mrgreen:

to jakiś fotomontarz i ogólnie pomówienia, ja mam niebieski strój;p witam i o zdrowie pytam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholercia, jakim cudem ?? przypominam iż rozpowszechnianie wizerunku osoby trzeciej bez jej zgody jest karalne :)

basia24, witaj... mamy wątek do powitań :wink:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f= ... 4#p1371894

 

 

Nie sluchaj Agi!

 

 

basia24, wiesz, mamy tutaj taka tradycje, ze kazdy nowy uzytkownik musi zaprezentowac swoje zdjecie - najlepiej w kostiumie kapielowym! :D

 

 

O zobacz, na przyklad takie zdjecie wstawil [you] :

 

vol001_borat_mankini.jpg

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wszystkich forumowiczów, jestem ze Śląska, do tej pory uzytkowałem Nissana i udzielałem się na forach tej marki.

Widze, że atmosfera tutaj jest bardzo podobna, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)

Pozdrowienia.

SlawS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Nazywam się Michał, daaawno temu (97/99 ? - biała Corolla GT) bawiłem się trochę w KJSy. I od czasu przejażdżek Mazdą 323 GTR i Imprezą GT wirus AWD siedzi ukryty w organizmie.. Teraz sie przebudził i potrzebne będzie coś żeby zaleczyć ;)... są odpowiednie działy - będę szukał.

 

Gdzieś w międzyczasie był taki strucelkowy epizod:

 

IMGP6253.jpg

 

A od kilku lat jest czas takich zabawek. Bliżej tematyki forum - też 4 koła i bokser ;) :

 

chata.jpg

 

IMGP6537.jpg

 

Auto tylko do zabawy, budżet gigantyczny nie będzie, zawsze wychodziłem z założenia że rezerw szuka się najpierw u siebie potem w samochodzie. To tyle na początek ;) .

 

pozdrawiam,

michał

mikimoll

 

szybki edit: rozejrzałem się w "przepisach" i czuję że chyba z Wami nie poszaleję bo musiałbym się zmusić do spamowania, a tego nie znosze. Otóż nowicjusz musi napisać min. 25 wiadomości, czego oczywiście nie ma w regulaminie głównym ani w osobnym regulaminie dla działu sprzedaż ;) żeby móc chcieć coś kupić ;) . Wobec czego jako świeżak i "nie posiadacz" subaru muszę umiejętnie wygenerować słabych 25 spamów żeby dać ogłoszenie "kupię" ;] . A jak wiadomo czasem potencjalny sprzedający woli napisać PW do chętnego niż wystawiać ogłoszenie. Cóż - lajf ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie - mam na imię Piotr, mieszkam w Józefosławiu, pracuję w Wawie. Swoje marzenie o posiadaniu auta 4x4 zrealizowałem jakiś czas temu i przez trzy lata byłem zadowolonym właścicielem i userem Jeepa Grand Cherokee 4.0 rocznik '96. Niestety... tzw. inne czynniki natury finansowej zmusiły mnie do powrotu do "ośki" (Renault Modus, zresztą przed Jeepem przez 10 lat jeździłem Renówkami), a że brak 4x4 doskwiera i "ciągnie wilka do lasu", to zacząłem myśleć o Foresterze. Jak na razie intensywnie zgłębiam forum techniczne (żeby nie zadawać zbędnych pytań), ale że chcę używać mojego przyszłego Forka to turystyki 4x4 bliskiego i średnego zasięgu (czyli... do Afryki pewnie nim nie pojadę, ale po Polsce i Europie pewnie będzie się włóczył i szutrówki oraz drogi polne obce mu nie będą), to na pewno za czas jakiś wyskrobię pytania o lift zawieszenia, osłony i trwałość Forestera w lekkim terenie.

 

Anyway... Witajcie!!!

 

Pozdrawiam,

Piotr.

 

Ooops... i już wtopa na dzień dobry :-). Miało iść do powitalni. Pls o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie - mam na imię Piotr, mieszkam w Józefosławiu, pracuję w Wawie. Swoje marzenie o posiadaniu auta 4x4 zrealizowałem jakiś czas temu i przez trzy lata byłem zadowolonym właścicielem i userem Jeepa Grand Cherokee 4.0 rocznik '96. Niestety... tzw. inne czynniki natury finansowej zmusiły mnie do powrotu do "ośki" (Renault Modus, zresztą przed Jeepem przez 10 lat jeździłem Renówkami), a że brak 4x4 doskwiera i "ciągnie wilka do lasu", to zacząłem myśleć o Foresterze. Jak na razie intensywnie zgłębiam forum techniczne (żeby nie zadawać zbędnych pytań), ale że chcę używać mojego przyszłego Forka to turystyki 4x4 bliskiego i średnego zasięgu (czyli... do Afryki pewnie nim nie pojadę, ale po Polsce i Europie pewnie będzie się włóczył i szutrówki oraz drogi polne obce mu nie będą), to na pewno za czas jakiś wyskrobię pytania o lift zawieszenia, osłony i trwałość Forestera w lekkim terenie.

 

Anyway... Witajcie!!!

 

 

Witaj,

bajdełej... jest taki specjalny wątek do powitań!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basia24, witaj... mamy wątek do powitań :wink:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f= ... 4#p1371894

 

 

Nie sluchaj Agi!

 

 

basia24, wiesz, mamy tutaj taka tradycje, ze kazdy nowy uzytkownik musi zaprezentowac swoje zdjecie - najlepiej w kostiumie kapielowym! :D

 

 

O zobacz, na przyklad takie zdjecie wstawil [you] :

 

vol001_borat_mankini.jpg

 

:mrgreen:

to jakiś fotomontarz i ogólnie pomówienia, ja mam niebieski strój;p witam i o zdrowie pytam:)

 

W morde! Który włamał się na mój hdd ze zdjęciami rodzinnymi?! //witam także wszystkie inne świeżynki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...