Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

No to się przywitam!! :D

 

Hello dla wszystkich Forumowiczów!!!!

 

Od lat jeżdżę, remontuję, naprawiam różne modele subaru... Wprawdzie w zakresie tylko osobistym ale jakaś wiedza zawsze zostaje w "gowie"...

 

Pierwsze było Leone 1.8 Turbo mojego taty... Ech... Miałem zaledwie 17 lat! To była jazda...

 

Następnie moje Leone Sedan 1.8 na gaźniku, zmieniony na 1.8 mono-wtrysk US, na końcu 1.8 MPFI. Bardzo ładnie to latało, paliło tylko 10 LPG bez względu na prędkość i warunki atmosferyczne...

 

Tato odszedł a zostało Legacy 1.8 DL w manualu. Znów mono-wtrysk... Ale trochę w nim pogrzebałem i: założony BLOS (na mono-wtrysk... he he), kierownica Sparco, fotele od Preludy II gen. (bardzo dobrze trzymają w zakrętach ;) ). Sprężynki od Turbodziadka. W drodze sprężynki do GT 25/15, planowany remont 2.2 i SWAP...

 

Przez ręce przeszło jeszcze Legacy 2.2 A/T obecnie 2.0. Skóra, klima, szyber, elektryka. Pełna opcja. Dużo doświadczeń, choć wciąż za mało. Mam nadzieję na mile spędzony czas...

 

Pozdrawiam... :P :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Wkrótce będę posiadaczem Forestera MY11 2.0 benzyna wersja WV ( mam nadzieję szczęśliwym i zadowolonym ) i z tego tytułu zapomniałem się przywitać w odpowiednim dziale i czasie, co niniejszym czynię. Mój nick to litschauer67 - cyfra zdradza mój rocznik a nick miasto w którym mieszkam i pracuję. Ogólnie jestem z małopolskiego z miejscowości która słynie ze śliwowicy :mrgreen:

Moje dotychczasowe doświadczenia z motoryzacją to ok 17 aut. Obecnie użytkuję Mitsu asx a moja piękniejsza połowa Suzuki Jimny. Po osiągnięciu słusznego wieku doszedłem do wniosku, że czas na zmiany i będzie to S U B A R U F O R E S T E R :D ( może to nie zmiany a mała rewolucja :?: )

 

litschauer67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam plejadę miłośników, znawców i całą resztę :)

 

miłośnikiem byłem zawsze a teraz,

mam nadzieję, że okoliczności sprawią, iż stanę się posiadaczem wolnossącej Imprezy phI

i W-wa wzbogaci się o kolejny ładny egzemplarz..

 

o konkretny model będę pytał w odpowiednim dziale..

 

pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się ze wszystkimi fanami i użytkownikami marki Subaru.

 

Jakoś nie miałem czasu napisać od siebie: jeżdże STIMY08 od września 2010 - wiem wiem trochę mi zeszło. W tym czasie silnik powiedział bye bye przy przebiegu bodajże 65000km. Aktualnie jest zakuty. Po wymianie kilku gratów i remapie na 343km i 525nm.

 

Pozdrawiam Trust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...