Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Forum śledzę od jakiegoś czasu w związku z poszukiwaniem auta. Obecnie turlam się po Wrocławiu Accordem i-CDTi, któremu kończy się amortyzacja :twisted: Poprzednie auto było 4x4 (A4 quattro) i w Accordzie odczuwam ogromny dyskomfort związany z wadami "ośki". Wiem, że milionom kierowców to nie przeszkadza, jednak zalety permanentnego napędu 4x4 przypominają mi się przy każdym deszczu, na kostce, w koleinach, o zimie nawet nie wspominając. Żona również doceniła zalety quattro, choć jest zażartą przeciwniczką niemieckiej motoryzacji :)

W związku z tym zacząłem rozglądać się za miłym, rodzinnym kombi z dobrym napędem 4x4. Znaleźć nie zmasakrowane Audi w rozsądnej cenie to jak trafić 6-kę w totka. BMW podobnie - a w dresie raczej nie chodzę. VW i Volvo odrzucają mnie stylistyką. Mistubishi Lancer jest za mały w środku. Nie chcę SUV'a (w Outlanderze można dostać choroby morskiej) tylko dobrze trzymające się drogi niskie i niezbyt długie auto. Kombi jest wymagane, ponieważ rodzina lubi jeździć na rowerach a to wymaga relingów lub innego, solidnego mocowania.

Sami widzicie, że wybór jest bardzo ograniczony - tylko Legacy ! :) Tym bardziej, że od kilku lat jeżdżę już pojazdem zrobionym przez FHI: duralowa rama, przerzutki Shimano - i sprawuje się wzorowo :)

 

Tak więc ujawniam się ze wszystkimi posiadaczami bokserów z nadzieją dołączenia do ich grona za pomocą Legacy H6.

 

P.S.

W dodatku marka Subaru kojarzy się nierozłącznie z legendarną wręcz przeszłością Imprezy w rajdach samochodowych. Kierowcy dzielą się na tych, którzy po cichu marzą o posiadaniu Imprezy w garażu i takich, którzy się do tego nie przyznają :) Legacy to pewien substytut Imprezy: znaczek+boxer+AWD ale jednak z pewnym komfortem :) Doskonała kombinacja dla człowieka przechodzącego "kryzys wieku średniego" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Zalogowałem się jakiś czas temu, bo znajomy, który zaraził mnie subarem, ciągle mi coś podsyłał, a ja nie miałem dostępu, lecz nie pamiętam, czy się witałem. Dzisiaj rozpocząłem procedurę zakupową mojego pierwszego boksera -Subaru Legacy 2,5 sedan, dzięki czemu mam nadzieję się częściej udzielać ;)

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koleżanki i Koledzy :)

 

No cóż, STI od dawna budziło we mnie pożądanie, a teraz przyszła pora na to żeby urzeczywistnić to silne uczucie :)

 

A więc jestem i liczę na pomoc/wsparcie/dobre rady przy szukaniu a później użytkowaniu tejże piekielnej maszyny.

 

A tak bez grafomaństwa to po porostu "Cześć Wszystkim"! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Postanowiłem zmienić markę i przerzucam się na subaru. Chciałbym jak najszybciej dorwać jakiegoś GTka 98-00 w dobrej kasie bo jestem bez auta, najchętniej zamieniłbym się za motor honda cbr 600 f4 lub r6, oczywiście z dopłatą z mojej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

 

Forum przeglądam już od dłuższego czasu, a dwa dni temu odebrałem (a właściwie to moi rodzice, ale ja też nią powożę) nową Imprezę. Mam nadzieję, że zarówno użytkowanie samochodu, jak i pobyt na Forum będzie czystą przyjemnością.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Ulv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczy , zalogowałem się tutaj bo mam zamiar kupić Subaru imprezę a co z tego wyjdzie to się okaże ,mam nadzieje że będę mógł liczyć na waszą pomoc bo choć z samochodami i motocyklami(od strony technicznej) mam sporą styczność to z autem jak Subaru nie mam . Mam nadzieje że jak zajdzie potrzeba to pomożecie.

Na imię mam Grzesiek 32lata , mam nadzieje że posiadacze Subaru lubią też motocykle tak jak :D

 

POZDRAWIAM Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...