Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie,

 

Właśnie stałem się szczęśliwym ujeżdżaczem mojej nowej zabaweczki - Subaru Legacy Kombi 2.0 Automatik. W piątek w nocy przyjechałem nim do domu i nie mogłem spać z wrażenia, jak to fajnie jedzie 8) . Autko jest całkiem zadbane, teraz wyskoczyło mu 120 tys. km na liczniku (wygląda na prawdziwy przebieg). Wczoraj zmieniłem olej w silniczku na syntetyk i tak ogólnie zaglądam we wszystkie dziurki i uczę się pomalutku...

Będę zadawał sporo pytań, bo instrukcja do autka jest w języku ojczystym (twórców samochodu, nie moim ;)).

 

Pozdrawiam Gorąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, czekaliście na mnie z utęsknieniem tyle czasu, w końcu ile czasu można tylko czytać i czytać... więc ku uciesze ogółu oto mój pierwszy post :mrgreen: Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Świeżynki na The Forum 8)

 

witam wszystkich!

 

korzystając z okazji, że ostatnio nic dobrego się u mnie nie dzieje, postanowiłem to zmienić wpisując się na listę użytkowników tego zacnego forum :)

jestem wierny plejadom już od kilku lat, często tu zaglądam i tak sobie właśnie pomyślałem, żeby do Was dołączyć;

 

pozdrawiam;

słoń

 

Witam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, czekaliście na mnie z utęsknieniem tyle czasu, w końcu ile czasu można tylko czytać i czytać... więc ku uciesze ogółu oto mój pierwszy post :mrgreen: Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :!:

Ja nie... :shock:

 

 

 

A poza tym witam... :mrgreen:

 

-- 5 lip 2011, o 08:12 --

 

Witam,

jestem bardzo poważnie zainteresowany foresterem I z roku 2000 najlepiej 2,0 XT. Mam parę pytań związanych z nim i dlatego postanowiłem się przyłączyć do Forum Subaru ;]

pozdrawiam

Karras

Mała dygresyjka, z 2000 to będzie S-turbo, XT to oznaczenie generacji SG :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Od lutego jezdze Foresterem 2.0d, nowy kupiony w salonie w Łodzi. Na subaru sliniłem się od młodych lat ale najpierw trzeba było pojezdzić maluszkami, dużymi fiatami itp. A teraz przyszła pora zrealizować marzenia ....

 

Pozdrawiam Michał

 

-- Wt lip 05, 2011 2:22 pm --

 

kurcze i od razu widze że zrobiłem błąd, wybaczcie i proszę o przeniesienie do działu powitan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim.

Jestem szczęśliwym posiadaczem S. Legacy II 2.5 '97

Na mechanice znam się na tyle żeby wiedzieć gdzie jest korek nr 710 na silniku, także trochę pytaniami mogę wam poprawić humor :D

 

Poza tym Dolny Śląsk i Subaryna w kolorze czerwonym (choć kobieta mówi mi że to ciemny róż)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...