Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Za namową znajomych zainteresowałem się Subaru i od tygodnia głównie czytam to forum... musze powiedziec , ze chyba jestem jeszcze głupszy niż wcześniej :D Jestem z Warszawy/Falenicy i nigdy dotąd nie jeździłem samochodem 4x4... interesuje mnie Forester albo Outback.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Forum czytam od daaaawnaaa, ale dopiero niedawno przyszła potrzeba rejestracji :) Posiadacz Imprezy GT '00 oraz Legacy H6 2004. Niestety Legaś miał bliskie spotkanie lewym bokiem z latarnią i pozostaje mi pozbyć się to co z niego zostało :( W niedalekiej przyszłości planuje STI i/lub kolejny Legaś. Subaru uzależnia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Subaru jeszcze brak ale poszukiwania się rozpoczeły.Dlatego pojawiam się na forum licząc na wiele cennych informacji odnosnie marki. Szukam fajnej imprezy z rocznika 99/00 - piekny klasyk, niekoniecznie mocno doinwestowany ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich użytkowników tego forum!!!

 

 

Mam mercedesa i bardzo chciałbym pojeździć autem z 4x4 tylko jeszcze nie wiem jakim Subaru Automat najlepiej dobrzy solidnym i ekonomicznym jeszcze nie wiem jakim.Może ktoś mi doradzi!

 

 

 

Pozdrawiam!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Śledzę to Forum od ponad roku,wreszcie zdecydowałem się na rejestrację.Prawdopodobnie wkrótce dołączę do szczęśliwych posiadaczy Subaru.Poszukiwania tego wymarzonego trwają.......

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, szczególnie ciepło tych z Białegostoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Śledzę to Forum od ponad roku,wreszcie zdecydowałem się na rejestrację.Prawdopodobnie wkrótce dołączę do szczęśliwych posiadaczy Subaru.Poszukiwania tego wymarzonego trwają.......

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, szczególnie ciepło tych z Białegostoku.

 

 

no hej rysiop a jakiego modelu szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z dobrym zwyczajem pragnąłbym poinformować :lol: o swoim zaistnieniu na tym forum.

Posiadam 3 letnią Tribekę 3,6.

Forum przeglądałem czas jakiś jako niezalogowany. Natomiast pewien problem zmusił mnie do poszukania pytań. No ale to w odpowiednim dziale ;-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Śledzę to Forum od ponad roku,wreszcie zdecydowałem się na rejestrację.Prawdopodobnie wkrótce dołączę do szczęśliwych posiadaczy Subaru.Poszukiwania tego wymarzonego trwają.......

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, szczególnie ciepło tych z Białegostoku.

 

 

no hej rysiop a jakiego modelu szukasz?

 

-- Pt lut 25, 2011 5:25 pm --

 

Na pewno z turbiną,rocznik i model do uzgodnienia ze wskazaniem na Forestera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Niedawno skończyła mi się gwarancja w Leśniku MY06 2.5XT więc zaczynam stanowić poważne zagrożenie dla dobrze działającej, sprawdzonej japońskiej konstrukcji. Rozważam zmiany techniczne poważniejsze niż kół zimowych na na letnie i vice versa.

 

Na razie lista moich zniszczeń ogranicza się do pękniętych zaczepów osłony lusterka przy wymianie kierunkowskazu i porysowanej osłonie panelu centralnego przy demontażu radia.

Ale wszystko przede mną :) Silnika jeszcze nie ruszałem…

 

Póki co szperam po forach – stąd moje pojawienie się w tym szacownym gronie. Zamierzam skorzystać z doświadczeń koleżanek i kolegów.

Jak się czegoś nauczę to postaram się podzielić wiedzą jak coś spieprzyć, żeby następni mogli uniknąć wtopy lub przynajmniej się pośmiać.

 

Obecnie zgłębiam temat chińskiej nawigacji zamiast schowka nad radiem i LPG. Jako, że nagrabiłem sobie na wstępie tym LPG, mogę otwarcie pozdrowić JAKO, do którego się pewnie niebawem zgłoszę.

 

kk102, Krzysiek, wawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...