Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim nazywam się Justynka i jestem siostrą Hercooles-a który zaraził mnie

Ot tak w rodzinie a teraz ci meza szuka :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Dziwie sie ze jeszcze nie wpadlas w rece matki albo plazmy555 (zapewne wkrotce sie dowiesz hu is hu) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A tak po za tym to witam :D

 

-- 19 mar 2011, o 12:35 --

 

Witam wszystkich,

od niedawna jestem posiadaczem buga. I świat staje sie piekniejszy. Pozdrawiam.

Kielce

i to dopiero poczatak :D

 

Witam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczow,

 

Forum sledze juz od dawna, ale dopiero teraz postanowilem sie zarejestrowac - nawet Sam nie wiem dlaczego tak dlugo mi zeszlo.

Fanem marki jestem od bardzo dawna, niemniej jednak natenczas Subaru nie posiadam, aczkolwiek niedlugo ma to sie zmienic.

 

W swoim krotkim zyciu posiadlem juz Legacy (a wlasciwie malzonka).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Od końca stycznia jestem mega szczęśliwym posiadaczem Turbowanny '99. Niestety 3 tygodnie po zakupie zmuszony zostałem do odstawienia subaryny do warsztatu, gdzie od 4 tygodni trwa remont :( Nowy short-block już kupiony, teraz szukam jeszcze głowic i mam nadzieję niedługo znów usłyszeć piękny dźwięk boxera :D

Liczę na życzliwe przyjęcie na forum :wink:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Od końca stycznia jestem mega szczęśliwym posiadaczem Turbowanny '99. Niestety 3 tygodnie po zakupie zmuszony zostałem do odstawienia subaryny do warsztatu, gdzie od 4 tygodni trwa remont :( Nowy short-block już kupiony, teraz szukam jeszcze głowic i mam nadzieję niedługo znów usłyszeć piękny dźwięk boxera :D

Liczę na życzliwe przyjęcie na forum :wink:

Pozdrawiam!

 

 

Witam także :!:

...szkoda, że taka 'niespodzianka' Cię spotkała na początku, też miałem małe przygody ze swoją więc wiem jak to jest jak subarka stoi w warsztacie (w zasadzie chyba każdy wie :mrgreen: ). Jak już się uporasz ze wszystkim zapraszam za jakiś mały spocik we Wro :twisted:

..gdzie Ci remontują wanne :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Od końca stycznia jestem mega szczęśliwym posiadaczem Turbowanny '99. Niestety 3 tygodnie po zakupie zmuszony zostałem do odstawienia subaryny do warsztatu, gdzie od 4 tygodni trwa remont :( Nowy short-block już kupiony, teraz szukam jeszcze głowic i mam nadzieję niedługo znów usłyszeć piękny dźwięk boxera :D

Liczę na życzliwe przyjęcie na forum :wink:

Pozdrawiam!

 

 

Witam także :!:

...szkoda, że taka 'niespodzianka' Cię spotkała na początku, też miałem małe przygody ze swoją więc wiem jak to jest jak subarka stoi w warsztacie (w zasadzie chyba każdy wie :mrgreen: ). Jak już się uporasz ze wszystkim zapraszam za jakiś mały spocik we Wro :twisted:

..gdzie Ci remontują wanne :?:

 

Bart666 niedlugo robie mały export do Wrocka z 3city na pewnien czas... zatem proszę o info gdzie owe spoty się odbywają i kiedy :P może uda mi się dotrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart666, witaj! :-) no ciężko, ciężko... później jeszcze jakieś 5 kkm docierania też będzie ciężko, ale już przynajmniej będę jeździł :lol: Nie wiem na ile mogę pisać, gdzie auto się naprawia, ale powiem tylko, że we Wro na Karmelkowej :-) Co do jakości usług też nie będę się wypowiadał, przynajmniej do zakończenia prac :-) A short-block już w tym tygodniu przyjedzie do mnie z Nowego Sącza :lol: Jeżeli chodzi o spocik we Wrocławiu to bardzo chętnie! Jeszcze przed remontem załapałem się na jeden i bardzo miło go wspominam :lol: Skład był stricte męski, więc mam nadzieję Kala, że dołączysz :lol: 8) Myślę, że do zakończenia remontu jeszcze z 2-3 tygodnie, więc jakoś w kwietniu jak najbardziej! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart666, witaj! :-) no ciężko, ciężko... później jeszcze jakieś 5 kkm docierania też będzie ciężko, ale już przynajmniej będę jeździł :lol: Nie wiem na ile mogę pisać, gdzie auto się naprawia, ale powiem tylko, że we Wro na Karmelkowej :-) Co do jakości usług też nie będę się wypowiadał, przynajmniej do zakończenia prac :-) A short-block już w tym tygodniu przyjedzie do mnie z Nowego Sącza :lol: Jeżeli chodzi o spocik we Wrocławiu to bardzo chętnie! Jeszcze przed remontem załapałem się na jeden i bardzo miło go wspominam :lol: Skład był stricte męski, więc mam nadzieję Kala, że dołączysz :lol: 8) Myślę, że do zakończenia remontu jeszcze z 2-3 tygodnie, więc jakoś w kwietniu jak najbardziej! Pozdrawiam!

 

 

w 3city też był prawie męski :) az doszło parę (czasami szt.2) pań, które nabywają wiedzę z zakresu większego niż napełnianie baka :lol:

a dołączyć to chętnie, bo autko we Wrocku było kupowane i może wróci ze mną na stare śmieci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszło parę (czasami szt.2) pań, które nabywają wiedzę z zakresu większego niż napełnianie baka :lol:

Dziękuję, pozdrawiam :lol::mrgreen:

 

 

Witam Świeżynki na The Forum :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...