Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od kilku miesiecy jezdze forkiem 2,0 98 od nowosci przerobiony na junkersa (holenderski koltec). juz wiem ze subaru to auto ktorym bede dlugo jezdzil. a moze jest ktos z radomia lub okolic kto porusza sie takim autkiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

 

Miłośnikiem Imprezy jestem od dawna. Jak dziś pamiętam gdy pierwszy raz jechałem takim autem jako pasażer. Najbardziej utkwił mi widok wlotu na masce, do tamtej pory znany tylko z gier. Choć do dziś nie mam jeszcze Imprezy, to z chęcią sobie poczytam forum i myślę, że dowiem się z niego wielu ciekawych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów z całej Polski, a w szczególności z Małopolski.

Miło, że znalazłem się jakiś czas temu w gronie najlepszych płatników akcyzy i podatku VAT od paliw. Zawsze jest coś za coś. Ale tym razem warto...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów z całej Polski, a w szczególności z Małopolski.

Miło, że znalazłem się jakiś czas temu w gronie najlepszych płatników akcyzy i podatku VAT od paliw. Zawsze jest coś za coś. Ale tym razem warto...

Pozdrawiam

witam

 

:idea: :arrow: tu się witamy

 

Moderatornia zrobiła by porządek :D

Proszę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jakoś tak wyszło, że z 6 kółek ze znaczkiem "H" (albo skrzydełkiem, zależy na który znaczek patrzeć) nadszedł najwyższy czas zostawić sobie 2 (ze skrzydełkiem), a pozostałym czterem zmienić znaczek. tak sobie oglądałem te znaczki i zastanawiałem się na jaki by tu zmienić. wtedy przemówił do mnie Yezus (wersja kieszonkowa). mógłby zgodnie z tradycją zamienić się w krzak gorejący i marudzić o zbawieniu, chlebie, winie czy czymś - a ten nie. tylko subaru i subaru. no to co ja miałem zrobić biedny żuczek?

zacząłem szukać tego subaru. fragment moich poszukiwań można znaleźć w dziale o autach których absolutnie kupować nie należy (opisał wspomniany już Yezus). a teraz postanowiłem się w końcu zarejestrować (bo poczytuję od jakiegoś czasu).

ot, i cała historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich miłośników jedynej słusznej marki :mrgreen: Jestem tu nowy, ale wydaje mi się że będę częstym bywalcem.

Obecnie biję się z myślami nad wyborem Legacy kombi 2,0D czy outback 2,0D. Po przeczytaniu kilkuset wpisów na forum - jest jeszcze trudniej :lol:

Ale grunt to się nie załamywać.

pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

..witam sąsiada :D ..się naoglądał i nasłuchał klasyków pod domem to ślinka pociekła :twisted:

klasyk pod domem to będzie jak go zwiozę z zimowego noclegu ;)

powitać

internet jest dobry na wszystko. nawet na komunikację na odległość 200 metrów... ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

..witam sąsiada :D ..się naoglądał i nasłuchał klasyków pod domem to ślinka pociekła :twisted:

klasyk pod domem to będzie jak go zwiozę z zimowego noclegu ;)

powitać

internet jest dobry na wszystko. nawet na komunikację na odległość 200 metrów... ;>

 

Nie nazywaj paździochów klasykami :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przepraszam,że dopiero po uporaniu się z problemami technicznymi,ale chciałem się przedstawić i przywitać.

Forester 2.0 XT AT XII.2003.Mam niewątpliwą przyjemność obcować z nim od 26.I.Dziękuję,że opatrzność czuwała

nade mną bo chodziły mi po głowie RAV-4 i CRV.Samochody mi już dawno zobojętniały.Do kupna suv-a nastroiła mnie już druga taka zima.Raz zakopałem się w mieście,drugi raz w lesie(bo lubię pobiegać na nartach).Powiedziałem dość.Nie spodziewałem się takich emocji!!!Uwielbiam GO.

Pozdrawiam Wszystkich

Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...