Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano tak na dzień dobry szukam turbiny do STI 2005 2,5l UF39 0412 ,

lampy przód prawy (zasadniczo chodzi mi o frontową plexi) , nakola do STI tylne L/P i tak na koniec może ktoś ma mocowania spojlera dachowego z modelu 2006 chodzi o te odlewy mocujące bo osłonki mam L/P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów... dlaczego to forum hm może to z miłości do dźwięku boxtera:)

Myślę, że aflincie bardziej chodziło o to, że my lubimy dźwięk BOXERA, w sensie silnika w układzie przeciwsobnym, niźli prosiaka w odmianie boxtera... :mrgreen:

Witamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) od 6 lat robie www.V10.pl, od 2 lat startuje w rajdach glownie w Czechach, od 3 lat mam Forka 2.0XT, teraz przyszedl czas na STI, kupione zreszta od tutejszego forumowicza :) szkoda, ze Subaru nie robi motocykli, bo i ten pewnie pojawilby sie w moim garazu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

zamierzam zakupic forestera 2.5XT ok. 2005r, stad moje zainteresowanie tym forum.

obecnie jeżdżę BMW e36 coupe 325i, rodzina jednak przybrala na masie i juz sie nie miescimy w rakiecie, czas na prom kosmiczny.

(niestety po 6-cylindrach, 4 juz nie wzbudzaja pozytywnych uczuc, a autka z v8 sa stanowczo za ciezkie jak na moje oczekiwania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadaczka Forestera .....tez Cię bardzo lubie

 

mamusia

Matka Forumowa Foresterowa :)

 

Jasnie Pani niebiesko z Mekki rodem , Amen .

 

Hmmmm ....sorry ...niebieskie zarzuciłam ...psuło sie dużo chleba i widziałam coraz gorzy.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !!!

Stałem się posiadaczem imprezy sti '04 ale aby w pełni się nim cieszyć chciałbym przełożyć kierownice na NORMALNĄ stronę, jeżeli ktoś ma potrzebne do tego części lub info kto może mieć, bardzo proszę o kontakt na krystianv8@interia.pl lub gg:17289932.

Moje auto jest 04r przed liftem środka, ale może być również po lifcie (z klima-tronikiem).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...