Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Jak się czegoś nauczę to postaram się podzielić wiedzą jak coś spieprzyć, żeby następni mogli uniknąć wtopy lub przynajmniej się pośmiać.

 

kk102, Krzysiek, wawa

Witamy, witamy.

Bardzo cenimy sobie takie poświęcające się dla dobra ogółu jednostki. Nie wielu na to stać. :mrgreen::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono. Wczoraj nabyłem imprezę 1.6 '94. Niby nic wielkiego dla Was starych wyjadaczy jednak dla mnie subaru to zupełnie nowy świat. Auto cieszy jak diabli tylko niepokój spowodowany niewiedzą nie daje spać spokojnie. A konkretnie chodzi o sprawy serwisowe. Zewsząd dochodzą mnie jakieś informacje, że w subaru trzeba to, w subaru to trzeba tamto... Próbuję znaleźć na forum informacje odnośnie tego konkretnego modelu ale ilość postów przytłacza, dodatkowo nie zawsze wiadomo o którą imprezę chodzi. Nie szukam drogi na skróty ale proszę Was podajcie podstawowe czynności serwisowe które należy wykonać zaraz po kupnie samochodu z przebiegiem ok 200 tys km, bo nie chciałbym czegoś istotnego zaniedbać. Reszta przyjdzie z czasem i na pewno ogarnę to za jakiś czas. Ewentualnie prosiłbym o telefon na prv do osoby znającej temat, namiary na mechanika z okolicy wschodniej Małopolski, który naświetliłby temat. Wszelkie informacje mile widziane bo chciałbym jak najszybciej porobić to co trzeba i cieszyć się jazdą. Ukłony i pozdrowienia, Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nazywam się Aleksander. Jestem ze Starogardu Gdańskiego. Interesuje się motoryzacją oraz modyfikowaniem aut (czasem mi nawet wychodzi) :D

Jestem jednym z założycieli Automobil Klub Starogard i chciałbym poszerzyć swoją wiedzę na innych forach, dowiedzieć się czegoś ciekawego.

 

Mam zamiar na dniach zająć się flokowaniem wnętrz aut, zobaczymy jak mi pójdzie :)

 

Pozdrawiam

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bushido, a kupujesz subaru Sobie?

 

 

Z wielką przyjemnością, ale obecnie jeżdżę e36 1.6 które pod czas zabawy na śniegu pali grubo ponad 20L benzyny i z braku pracy postanowiłem wbić się w interes z flockowaniem i wtedy mogę zacząć myśleć o aucie AWD bo RWD powili ogarniam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić...? Mam całą noc :wink: Dzięki za linki, zawsze to coś. Pozdrawiam

 

-- N lut 27, 2011 9:49 pm --

 

 

Jeszcze jedno: czy mój 1 post nie trafił do tzw. powitalni? Mam wrażenie że nie. Jeśli tak to sory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, to i ja się przywitam!:)

Osobiście ujeżdżam starą, dobrą Vołovinkę (i dobrze mi z tym;)), ale w rodzinie planujemy zakup Subaru (najpewniej Forestera I atmosferycznego). Wynika to ze skrzyżowania "odwiecznego" zamiłowania do czterokołowych "japońców" i zapotrzebowania na porządne, ale nieduże 4x4.

Pozdrawiam serdecznie bardzo sympatyczne Forum!:)

 

Marcin

W-wa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Niedawno stałem się szczęśliwym (z każdym dniem coraz bardziej) posiadaczem Outback'a z 1999 roku.

Strasznie komfortowe auto (nie spodziewałem się aż takiej wygody) choć trochę mułowate - silnik 2,5l.

Wprawdzie dużo pali (22l/100) ale to ze względu na uszkodzona sondę. Poza tym nie mam pytań :D

Już nie wrócę do samochodów z napędem na 1 oś.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.

 

Zdaje się że rozpocznę swoją przygodę z Subaru. Do tej pory zdobyłem spore doświadczenie z Nissanem (GTIR, S14A). Przyszła pora na coś nowszego. No i celuje w jakieś STI 2004-2007.

Jak ktoś potrzebuje info na temat wspomnianych Nissanków to zapraszam na priv. Ja Was pomecze w zakresie STI :-).

 

Pozdrawiam

Michaął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry

od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem zmiany swojego ukochanego samochodu na subaru impreze (jest ukochany wiec go nie sprzedam ale chcialbym kupic drugi - i to wlasnie subaru)

Troche sie rozgladalem i poczytalem ale chetnie spotkalbym sie w cztery oczy i dowiedzial sie czegos wiecej od pasjonatow subaru wrx, sti, bo to zupelnie inaczej jak mozna na zywo posluchac silnika i powachac zapach spalin.

mieszkam w warszawie i za wszelki kontakt z gory dziekuje :D

 

artur

 

edygiey@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

od jakiegoś czasu przeglądam to forum w celu zdobycia fachowej wiedzy o Subaru bo chyba już na dłużej zachorowałem na Foresterka :D . Obecnie od 3 lat ujeżdżam mazdzię 323f z 97 roku ale wtopa :cry: przy "poleconym" zakupie zakończona remontem silnika po miesiącu użytkowania :evil: spowodowała, że nabrałem niejakiej ostrożności i wiedza forumowiczów połączona z dobrymi poradami no i oczywiście świetną atmosferą 8) skłoniła mnie do pochłaniania kolejnych postów. Mam nadzieję dołączyć do rodziny Subaru jak tylko się podkształcę ogarnę budżet i znajdę jakąś ciekawą ofertę.

 

pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...