Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze Witam!

 

Znalazłem forum ponieważ w niedługim czasie planuję zakup starego Forester'a więc chcę poczytać i posłuchać, a że klimat na forum jest fajny postanowiłem się zarejestrować.

 

Jeśli chodzi o mnie, jestem z zawodu grafikiem/architektem, prowadzę własną pracownie architektoniczną (razem z przyszłą żoną) obecnie użytkujemy balerona w kupecie + dwa motocykle. Jak Bóg da, na późną wiosnę planujemy dokupić osiołka do pracy, wybór padł na Forestera.

 

Tak więc witam wszystkich forumowiczów i z ewentualnymi pytaniami skieruję się do odpowiednich działów :)

 

 

edit.

 

przełożyłem część postu do innego działu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się!!!!!!!!!!!!!!

Jakiś czas temu witałem się jako zainteresowany i szukający auta, a teraz witam się jako posiadacz LEGACY LX '99 2.0 M/T srebrne kombi w czarnej skórze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jako ze nie posiadam Subaru ale inne autko rowniez z duszą sportowo-rajdową, z checia dołącze do Waszego grona :)

 

ps. a namowil mnie Zamer, wariat ktorego znam od x czasu :D, no nie Bart? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy na forum, pochodze z Dolnegoślaska z malej miesciny o nazwie Świdnica, mam 19 lat interesuje sie głownie autami i starymi motorkami. Mam nadzieje ze jeszcze w tym tygodniu bede kierowca subaru, co prawda tylko vivio ale to tez subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wreszcie jest .!!!

I z czystym sumieniem mogę się z szanownym forum (szanownymi forumowiczami) przywitać.

Granatowy gtek w fajnej cenie (grzech było nie brać), nie bity , szwajcar , na fotkach już trochę przepłukany ale właśnie taki przyjechał do mnie.

pzdr

Piacho

no cześć, wpadaj na wątek lubelski w dziale Spotkania forumowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...