Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Znienacka i niespodziewanie kilka dni temu srebrne legacy zaparkowało przed mym domem. Wcześniej jakoś sceptycznie podchodzilem do tych ochów i achów na temat Subaru, ale coś czuję, że to wszystko co słyszałem to może być prawda... Jest wielce prawdopodobne, że "subaroza" to zaraźliwą chorobą, szczególnie łatwo przenosi się przez dotyk - kierownicy i pedału gazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od tygodnia jestem właścicielem WRXa w kombi i "podniecenie" jeszcze nie minęło :))

Jak wracałem autem po zakupie do domu, to podczas tankowania zablokowałem jedną z kart płatniczych bo nie byłem w stanie się ogarnąc - ciągle myliłem PINy.

Poniżej małe foto poglądowe:

c169648066.jpg

c169648067.jpg

 

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od tygodnia jestem właścicielem WRXa w kombi i "podniecenie" jeszcze nie minęło :))

Jak wracałem autem po zakupie do domu, to podczas tankowania zablokowałem jedną z kart płatniczych bo nie byłem w stanie się ogarnąc - ciągle myliłem PINy.

pozdr

Bardzo ładnie, pierwsze oznaki gorączki, to dobrze wróży na przyszłość... Witamy :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać.

Śledzę forum dłuższy czas, także trzeba się w końcu było zarejestrować.

Na chwile obecną jeżdżę Evo X ale poszukuje Sti 06-07 koniecznie niebieskie (Vasqez oddawaj :P)

Może znajdą się chętni na zamianę? :P

Mówię poważnie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mimo ze od jakiegos czasu jestem na forum to witam sie dopiero teraz :P

lepiej pozno niz wcale!

o imprezie gt snilem juz jako dzieciak i w koncu jakies pol roku temu kupilem swoje pierwsze subaru tj.turbowanne.

milosc wzrasta. na tygodniach daje wanience druga mlodosc tj swap STI new age pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Jestem na forum ponieważ przed zimą postanowiłem sobie zakupić zabaweczkę :) A jak wiadomo marzeniem każdego faceta jest SUBARU ( w moim przypadku tak było ) . Ja po części spełniłem te marzenie :) Od 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem 2-litrowej wolnossącej IMPREZY kombi w kolorze srebrnym . Jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia :P już zbieram na WRXa turbo :) Będę z wami na dobre i na złe możecie liczyć na moją pomoc . Zakres moich możliwości jest bardzo szeroki . Od blacharstwa , lakiernictwa , naprawę rozruszników , alternatorów , sprzedaży hurtowej akumulatorów kończąc na dekoratorstwie artystycznym z balonów . Pozdrawiam wszystkich . Bardzo bardzo się cieszę że mogę być z wami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów bede was troszkę meczył :) bo mam zamiar kupić "pierwszego" Subaracza.

Sam sie bedziesz meczyl dopuki nie zakupisz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów... dlaczego to forum hm może to z miłości do dźwięku boxtera:)

Wcześniej forum Seat Racing zresztą bardzo profesjonalnie prowadzone przez moich kolegów których serdecznie pozdrawiam.

Dlaczego zalogowany tutaj przecież dźwięki można znaleźć na youtube...:))

Ponieważ poważnie przymierzam się do zakupu WRX-a a forum to jedyne źródło rzetelnych informacji.

 

 

Pozdrawiam mam nadzieje że mogę liczyć na waszą pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego to forum hm może to z miłości do dźwięku boxtera:)

W takim razie zapraszamy na forum Porsche i dział poświęcony temu autu :mrgreen:

 

jakoś nie rusza mnie taki "pedałowóz" ... oczywiście bez obrazy bo prosiaki to fajne auta jednak wolałbym gtr-a za te pieniądze;) a poza tym niestety nie jestem sponsorowany przez rodziców;)a cel był jasno określony chęć zakupu wrx-a

Mam nadzieje że to mocne stwierdzenie Cie nie uraziło po prostu znam 2 osoby które korzystają z Prosiaka i niestety ich wiedza kończy się na tym, iż stacyjka jest z zupełnie innej "mańki" :))właściel gtra z pewnością będzie miał szerszą wiedzę o motoryzacji no bo kto normalny zapłaci takie pieniądze... za nissana:))

także apsolutnie nie chce tutaj obrażać właścicieli prosiaczków bo to nie reguła ale ja osobiście mam taki dystans do tego auta:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od długiego czasu zastanawiam się nad kupnem Subarynki i właśnie nadszedł ten czas.

Dziń dobry synku. Mię też pierszy taki zakup przypad równo z początkiem klimakterrarium. Przy tankowaniu dorzucaj tabletke PERMENU.

 

pozdrawiam

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...