Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wymawiając, mnie to Mamcie tak nie powitała! Może dlatego teraz tak mam...? Że nie zachowuję, pluję, wrzucam i w ogóle?

 

PS. 1. Chyba w ogóle mnie nie powitała. Buuuu... Niechciane dziecko jestem.

PS. 2. Takie najczęsciej wyrastają na ludzi - ale za to na starość rodzicom szklanki wody (?) nie chcą podać...

PS. 3. Nowi! Bójcie się Mamusi! Ta wredota wcale nie żartuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się przywitam.:)

Od "za chwilę" szanowny małż będzie mieć Forestera 2.0, (...)

To... taki rodzaj s'limaka, o ile dobrze pamietam?

No to niech lepiej uwaza. Tu jest na forum taki jeden -nomen omen- Gal, i on s'limaki to najchetniej z estragonem i czosnkiem (+ biale wino). A małża to pokropi cytrynka - i zassie na surowo (+ biale wino, oczywis'cie).

 

Byl tu taki jeden co sie Escargot nazywal... ale juz go nie widac. Od maja nie daje znaku zycia - Gal go pewnie zezarl, jak nic...

(Gal pojawil sie w marcu - by sie nawet zgadzalo.)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrczę, może faktycznie go zeżarł, chociaż wydawało mi się,że przed godziną telefoniłam z małżem...

trzeba sprawdzić, czy to nie jakaś podróba. Albo bliźniak, co gorsza.

 

 

 

p.s. jaaaaaaadęęęęęęęęęęęę juuuuuuuuuutroooooo - pozwolił, pozwolił, pozwolił mi pojechać ze sobą po a-u-tko!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ojciec kupił pierwsze w rodzinie Subaru, jeździł Fiatem Marea 1.6 SX (około 120 000 kilometrów), potem Fiatem Marea Weekend 2.0 HLX (około 120 000 kilometrów).

 

Przyjdzie i na Ciebie pora.

 

Pozdrawiam,

 

Moja Maria (tez weekendowa) jest sluzbowa, wiec nie narzekam, choc tak ze 30 koni bym chcial chociaz wiecej (taki alfowy multijet 140 np)... Jesli bede kupowal prywatny to albo jakies cos na tymczas, albo suuubaruuuu...

 

Najlepsze auto to służbowe

 

Te dwa poprzednie auta to były służbowe. Forester też jest służbowy. 8)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. jaaaaaaadęęęęęęęęęęęę juuuuuuuuuutroooooo - pozwolił, pozwolił, pozwolił mi pojechać ze sobą po a-u-tko!!!!!

 

To by znaczyło że małż jednak żyje. Uff.

 

Ale uważajcie na siebie - radzę omijać okolice Wawy i trasę Wawa - Gdańsk (tam się najczęściej pojawia ten skrytoślimakożerca).

Licho nie śpi. Bądźcie czujni.

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, sękju za przestrogi. Omijaliśmy trsę na Gdańsk.

 

muszę to napisać dużymi bukwami:

 

JEST!!!

 

 

cholera, ale się wkręciłam. Dobra, dzisiaj sobie trochę pojeździłam, tylko dlaczego do anielki, wcześniej mi nikt nie powiedział, że to taka radocha, co??????

 

A teraz jeszcze dogadują, że 2,5 z turbinką jeszcze większa. Qrczę zanim zdążę spłacić tego, to na pewno zachoruję na 2,5. Leki jakieś na to są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, sękju za przestrogi. Omijaliśmy trsę na Gdańsk.

 

muszę to napisać dużymi bukwami:

 

JEST!!!

 

 

cholera, ale się wkręciłam. Dobra, dzisiaj sobie trochę pojeździłam, tylko dlaczego do anielki, wcześniej mi nikt nie powiedział, że to taka radocha, co??????

A pytała, aa?

 

A teraz jeszcze dogadują, że 2,5 z turbinką jeszcze większa. Qrczę zanim zdążę spłacić tego, to na pewno zachoruję na 2,5. Leki jakieś na to są?

 

Są. Do zanabycia w SIPie. Uprzedzam, kosztują "troszkie"...

("Najlepszy sposób na zwalczenie pokusy to ulec jej"...)

 

:mrgreen:

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam wszystkich forumowiczów. Od 10 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Imprezy GT :D:D:D Wielkie dzieki Iwan jestem twoim dłużnikiem, a 12 lat marzeń o samochodzie Nareszcie się spełniło hura :D:D:D

 

Witamy, witamy 8).

 

PS. Tylko mamy teraz cholera problem - nie będzie można w temacie politycznym najeżdżać na Kaczora (tego co gwizdnął księżyc), bo pomyślisz, że to chodzi o Ciebie i się obrazisz :wink: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Tylko mamy teraz cholera problem - nie będzie można w temacie politycznym najeżdżać na Kaczora (tego co gwizdnął księżyc), bo pomyślisz, że to chodzi o Ciebie i się obrazisz .

 

Spoko spoko już sie przyzwyczaiłem więc nie ma problemu możecie sobie używać do woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. jaaaaaaadęęęęęęęęęęęę juuuuuuuuuutroooooo - pozwolił, pozwolił, pozwolił mi pojechać ze sobą po a-u-tko!!!!!

 

To by znaczyło że małż jednak żyje. Uff.

 

Ale uważajcie na siebie - radzę omijać okolice Wawy i trasę Wawa - Gdańsk (tam się najczęściej pojawia ten skrytoślimakożerca).

Licho nie śpi. Bądźcie czujni.

 

pzdr,

M.

 

Właśnie wróciłem z Gdańska. Nażarłem się ślimaków po uszy. Cała trasa napchana ślimakami była.

I żółwiami.

Tylko skorupki wypluwałem.

 

Witam nowe koleżeństwo i proszę się nie przejmować podpuchami i marudzeniem kolegi Marudy.

"Ten typ tak ma."

Przyjęcie powyższego stwierdzenia za aksjomat, pozwala cieszyć się z Subaru i forum bez frustracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Igor i mam 14 lat. Interesuje się motoryzacją i szybkimy oraz starymi autami (a zwłaszcza subaru :D ) Jestem z Bolesławca i mój tato jeździ starym golfem ale planujemy se subarke kupić :twisted: . No to wszystko myśle że napewno to forum mnie wcągnie bo widać że Admini i moderatozy sie starają(i to mnie cieszy i zachęca) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Mam na imię Rafał i jestem z Krakowa. Choć nie posiadam Subaru ( jeszcze ;) ) to od pewnego czasu los splótł mnie z tą marką, ale na razie szaaaa - o tym kiedy indziej... Za nim podjąłem decyzje o rejestracji, poszperalem troszke po forum jako gość i wiele wypowiedzi spowodowało że zapragnąłem przyłączyć sie do Waszego grona. Mam nadzieje że kiedyś i Wy skorzystacie z moich doświadczeń a pod moim avatarkiem pojawi sie obok Fiesty samochód z "SUBARU" w nazwie. Witam jeszcze raz wszystkich serdecznie.

 

Pozdrawiam.

Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...