Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

To ja sie grzecznie przywitam.

W sumie to ja motocyklista jestem, ale po wielu przygodach przyszła pora na Subarynke, stad poza czytaniem tylko tego forum, trza zaczac cos pisac :)

Milo mi powitac wszystkich i w dziale KUPIE pojawi sie za chwilke nowy temat.

Pzdr,

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ze i ja będe mógł zakochać się w subaru ( w sensie, ze nie będzie mi przykrych przygód mała sprawiać)

 

A od kiedy to do miłości wystarczy jedynie fakt, żeby jej obiekt nie sprawiał nam przykrych przygód?? :D

 

Usterkowość potrafi psuć relacje w związku, hehe, tyczy się to także aut ;-)

Na razie próbuję zapomnieć o audi (kocham mocne audiczki quattro). Pierwsze wrazenia z jazdy sa super tylko kółka muszę zmienić bo mam 15" i takie dziwne zimowe oponki cooper z białym paskiem (w Szwajcarowie takie włożyli i to tam chyba częsty proceder bo widziałem takowe na aukcjach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Szwajcarowie takie włożyli

 

a ściągałeś na własną rękę, czy przez handlarza/firmę..? Jeśli to pierwsze, to dużo z tym bieganiny po urzędach w Szwajcarii i PL? Bo z tego co wiem, to takie hop siup to to nie jest, pytanie czy w Szwajcarii da się wszystko jednego dnia załatwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim użytkownikom tego forum i pojazdów marki Subaru.

 

Ponieważ w najbliższych dniach rozstrzygnąć się może kwestia pojawienia się u mnie w domu niejakiego Forestera, pozwoliłem sobie na zarejestrowanie się w Waszym szacownym gronie celem zapoznania się z marką.

Sam jestem użytkownikiem pojazdu równie wyjątkowej i nietypowej co Subaru, szwedzkiej marki słynącej swego czasu z fantastycznych silników turbo.

Forester to pomysł mojej żony na auto dla niej. Ma to być rocznik '98 na wolnossaku z automatem.

 

Może wśród Was jest jakaś matka z dwójką dzieciaków użytkująca taki pojazd, która podpowie coś mojej małżonce na temat użytkowania tego auta?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah... zauważyłeś... :oops: to się zmywam ;) A tak na serio, to po prostu od zarejestrowania się nie miałem chwili, żeby wczytać się w nowe wątki (i tym samym nie powtarzać informacji już w nich zawartych)... a że w tym temacie dostawałem już powiadomienia mailowe, to i łatwiej było się rozgadać... bo do cichych nie należę :D A tak z drugiej strony, to Raga może potwierdzić, że udzielałem się już kilka razy w temacie jego fury :) No to co.. to do przeczytania gdzieś indzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...