Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

mając nadzieję na wiele spędonych wspólnie chwil na forum.... :)
nie tylko na forum ale także w "realu" :wink: a jak, gdzie i kiedy sprawdzaj tutaj :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=114238 zapraszamy - jak sie będzie coś organizować rzecz jasna, bo póki co lipnie u wszystkich z czasem :neutral:

 

Witam wszystkich świeżych forumowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum!

Mam nadzieję na miło spędzone tu chwile służące mi pomocą przed zakupem, jaki sobie zaplanowałem :razz: Nie ma to jak przeskok a'la Mugen -> STi. :cool: I może tak na początek krótkie pytanie (choć może już było na forum, ale ponoć żółtodziobom pomagacie bez odsyłania do search :grin: ) - Co myślicie o ściąganiu Imprezy ze Szwajcarii? Wiem, że może wyjść trochę drożej, bo dochodzi VAT (22%), cło (10%) i akcyza (3,1%), ale czy to nie największe w Europie zagłębie ładnie zadbanych, sprawdzonych egzemplarzy?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro za bardzo dobre, to chyba nie jakaś tam, tylko wystarczająca.. Ok, ostatnie pytanie i kończę mój OT.. Poniżej jakiej kwoty nie ma co w ogóle brać się za szukanie zadbanego egzemplarza STi MY04? 70k pln? Na otomoto od dłuższego czasu stoi jeden Solberg.. cena spadła już o 10k z 90 na 80... albo trefny, albo mimo wszystko nikt nie chce tyle płacić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za radę. Miło mi było rozmową z Tobą rozpocząć swą obecność na forum. Do napisania gdzieś tam w kolejnych topicach. :) Pozdrawiam!

 

[ Dodano: Nie Wrz 14, 2008 1:10 am ]

acha... nie odpowiedziałeś mi na pytanie, poniżej jakiej kwoty nie ma co w ogóle brać się za szukanie zadbanego egzemplarza STi MY04? 70k pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej jakiej kwoty nie ma co w ogóle brać się za szukanie zadbanego egzemplarza

nie odpowiedzialem, bo to pytanie jest, najdelikatniej rzecz ujmujac, zle postawione :twisted: por. auto babrocha wczoraj sprzedane.

Miło mi było rozmową z Tobą rozpocząć swą obecność na forum

nawet nie wiesz, ile radosci mi tym zdaniem sprawiles. tak rzadko na tym forum slysze cos milego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

por. auto babrocha wczoraj sprzedane.

fakt, nie mnie jednak to us spec no i było bite... :(

 

Miło mi było rozmową z Tobą rozpocząć swą obecność na forum

nawet nie wiesz, ile radosci mi tym zdaniem sprawiles. tak rzadko na tym forum slysze cos milego :mrgreen:

 

Aż taki niedobry dla innych jesteś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...