Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

mądry człowiek ten moderator :twisted:

za Wikipedia:

Czesław – staropolskie imię męskie. Składa się z członu Cza- ("spodziewać się, oczekiwać") i -sław ("sława"). Mogło oznaczać "tego, który oczekuje sławy". Inną hipotezą pochodzenia tego imienia jest powstanie członu Cza-, Cze- w wyniku skrócenia członu Czści-. Byłby to wówczas jeden z wariantów imienia Czcisław.(...)

Zdrobnienia: Czechu, Czesiu, Czesio, Czesiulek

 

ja tu nie widze nic madrego :mrgreen::mrgreen:

 

Tak trzymaj, a konkurencyjne forum to dla Ciebie jedyną szansą, by coś napisać... :twisted:

nie zrobisz im tego, znienawidza Cie :twisted::mrgreen: tutaj zreszta tez :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam w takim razie pomysł..... Globalne PW do zainteresowanych wykluczając foreksa :lol: No chyba, że stworzy sobie wirtualne konto.. ale jak wiemy jest to niezgodne z reg. :wink:

 

To nie takie proste. Żeby znaleźć się w klubie ludzi znających problemy foreksa musisz mieć paszport polsatu z wbitą pieczątką rajdowej szkoły Tommiego Makkinena i Katolickiego liceum ogólnokształcącego numer VII w Ustrzykach Górnych, oraz złotą kartę stowarzyszenia grzybiarzy leśnych.

 

EW. Wpłacasz składkę 5000 euro tygodniowo, na konto, które mogę podać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to był mój brat bliźniak

 

OT ON:

 

Znajomy ojca to wielki oszust. Stoi z moim ojcem kiedyś na mieście na rynku i rozmawiają. Nagle podchodzi bardzo podminowany jegomość i się wydziera na kolegę od ojca :" Ty TAKI i owaki i jeszcze z 10 pomidorów. Oszukałeś mnie! Ten samochód miał przebijane numery itd itd itd"

 

Na co odpowiada znajomy od ojca: " To ja pana oszukałem? Czy może ten cholerny brat bliźniak! Tylko mam same problemy z nim!"

 

Gość wymiękł i w sumie przeprosił, że wyskoczył na niewłaściwą osobę

 

OT OFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie...

 

Właśnie zanabyłem moja pierwszą w życiu subarkę foresterka I s-turbomiło mi powitać wszystkich miłośników marki, mam nadzieję, ze i ja będe mógł zakochać się w subaru ( w sensie, ze nie będzie mi przykrych przygód mała sprawiać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...