Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Jestem chyba najmłodszym maniakiem marki saomchodu Subaru.

Ta marka mnie rzeczywiście od niedawna bardzo kręci.

Osobiście posiadam Subaru Legacy z roku 1989 koncówka roku.

Autko mam ja z Ojcem do spółki poniewaz nie stać mnie na naprawy, ani na jego utrzymanie, jak z resztą każde Subaru dużo pali to jest wg mnie jedyny mankament :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim forumowiczów ! rok temu udało sie wreszcie spełnic moje mażenie i zakupić subaru wrx, wkoncu postanowiłem się też zarejestrować na tym forum bo widze ze tu spoko ludzie są i tak jak ja kochają SUBARU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie.

Jestem nowym użytkowniekiem niniejszego forum i mam nadzieję, że na początku będę dla mnie wszyscy wyrozumiali jeżeli będę zadawał pytania które już kiedyś zostały wypowiedziane...

Mam do Was pytanie odnośnie subaru forestera 2,0 (bez T):

ile tak naprawdę pali ten samochód benzyny w jeździe miejskiej i szybkiej szosowej?? mowa o samochodzie z manualną skrzynią biegów i klimatyzacją. Z góry dziękuję Wam za wszelkie informacje mogące pomóc mi w tym pytaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Misiek ale decyzja mentalna już została podjęta.

 

Coraz lepsze wpisy w tym wątku :cool:.

 

sztuka madrosci polega na wlasciwym wyborze glupkowatych uszczypliwosci, na ktore nie powinienem reagowac

 

Ależ drogi foreksie - tym razem naprawdę powiedziałeś bzdurę i się obrażasz. Prawdziwość Twojego twierdzenia w poście, który skomentowałem, jest mniej więcej taka, jakby patrząc na poniższe zdjęcie powiedzieć, że się przesiadłem na subaru z SLR-a :mrgreen:.

 

Aj, czekaj - to dobry pomysł. Zaraz sobie to dopiszę w podpisie w profilu :mrgreen:.

 

Obrazek

 

Co masz na myśli, pisząc o coraz lepszych wpisach w tym wątku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Przemeq- jestem tu nowy i wolałem dopytać o Twoje intencje. Krótki komentarz dlaczego Mitsu nie będzie następne.

Z " trzech diamentów " na pewno serwis i obsługa dealerska nie jest na diamentowym poziomie. Przynajmniej w PL. Kupiłem w salonie dealerskim fabryczne nowe auto w roku 2004 ze wszystkimi dokumentami( książka pojazdu, faktura, dowód rejestracyjny) potwierdzającymi rok produkcji 2004. Jakiś czas temu okazało się jednak, że zgodnie z numerem VIN auto jest z roku 2003 i stwierdził to ten sam dealer u którego kupiłem samochód.

Zwróciłem się pisemnie do importera MMC Polska, który potwierdził rok produkcji na 2003. Wówczas zapytałem pisemnie czy NA PEWNO- bo dokumenty wskazują na inną datę. Następnego dnia TEN SAM człowiek z MMC Polska z Warszawy, przesłał sprostowanie, że auto jest jednak z roku 2004 ze stycznia...

Zawodowo zajmuję się strategiami marketingowymi ze szczególnym uwzględnieniem strategii marki. Postawa MMC Polska jasno i jednoznacznie wskazuje GDZIE mają klienta i zasady.

Robią wszystko, żeby stracić klienta. Tym razem się im udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAYMA, a kiedy kupiłeś? nie wiem gdzie produkują miśki, ale jeśli w Japonii, a kupiłeś w styczniu lutym to raczej oczywiste, że auto zostało wyprodukowane w poprzednim roku :wink: ja miałem podobnie z Hondą i jak dla mnie to obojętne, bo liczy się data rejestracji wg. mnie - to jest ważniejsze (tak przynajmniej jest w całej Europie.....)

 

swoją drogą cieszę się, że przeszedłeś na właściwą stroną mocy :cool: witaj na forum SIP :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANDRZEJ, auto kupiłem w kwietniu 2004, płacąc za rocznik 2004 a nie 2003 i zrobiłem to świadomie- zależało mi na bieżącym roku produkcji. Tutaj chodziło o fakt świadomego wprowadzenia w błąd przez MMC.Jest już po temacie. Na kroki prawne jest za późno- przedawnienie po 2 latach.Pozostał tylko niesmak. Tyle wyjaśnień.Teraz czekam na Leśnika w dieslu i mam nadzieję, że nic podobnego już mnie nie spotka :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomyślimy o czymś w rodzaju loży z 3-city?

 

Nie ma potrzeby tworzenia lóż, albo raczej: one już istnieją. Więcej w dziale "Spotkania forumowe" - jest tam wątek o spotkaniach Trójmiejskich. Od siebie dodam, że trójmiejska brać subarowa to bardzo sympatyczni ludzie, co miałem okazję stwierdzić wpadając na ich spot i wspólne oglądanie rajdu 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...