Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy i lekko mi wstyd :oops: , zająłem stanowisko w jednym z wątków przed oficjalnym przedstawieniem :oops: , od 12 miesięcy jestem „szczęśliwym posiadaczem wymarzonego auta – forka 2.5xt”, wcześniej używałem X3 3.0d i na chwilę obecną uważam, że za wyjątkiem zmiany marki na lepszą :mrgreen: zmieniłem jednak auto na gorsze :sad: ... wielkie pozdr. dla wszystkich forumowiczów niech droga szeroka Wam będzie :lol: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo! wlasnie zaprzyjazniam sie z Opolem, mam tam kolezanke, do ktorej jade we wrzesniu na weekend. szykuj pieniazki, zeby mnie tam do siebie przekonac :twisted::mrgreen: dam Ci dobra rade na poczatek - uwazaj na Przemka z ta kudlata geba w avatarze, wszystkich poczatkujacych zaprasza co kwartal do siebie na dancing, upija i czestuje kawiorem i nigdy nie chce powiedziec w jakim celu :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. Długo Was czytałem, długo czekałem....

i się doczekałem :)

z tym że zanim zdążyłem zrobić fotki i się pochwalić, ktoś zdążył zrobić kuku mojemu Forkowi :???: Tak więc pozdrawiam jeszcze raz i lecę do działu Kupię/Sprzedam bo najpierw wypadało się przywitać i przedstawić :)

A pochwalę się za tydzień (jak sie uda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazaj na Przemka z ta kudlata geba w avatarze, wszystkich poczatkujacych zaprasza co kwartal do siebie na dancing, upija i czestuje kawiorem i nigdy nie chce powiedziec w jakim celu :???:

chyba coś mnie minęło :neutral:

 

 

:mrgreen:

Chyba powinieneś się cieszyć. Myślę, że foreks już się załapał i efekty widać teraz, czytując jego wypociny na forum :lol::mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazaj na Przemka z ta kudlata geba w avatarze, wszystkich poczatkujacych zaprasza co kwartal do siebie na dancing, upija i czestuje kawiorem i nigdy nie chce powiedziec w jakim celu

 

Nie do końca jest tak, ale roboczo możemy przyjąć taką wersję :mrgreen:.

 

PS. Co miesiąc, nie co kwartał :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazaj na Przemka z ta kudlata geba w avatarze, wszystkich poczatkujacych zaprasza co kwartal do siebie na dancing, upija i czestuje kawiorem i nigdy nie chce powiedziec w jakim celu

 

Nie do końca jest tak, ale roboczo możemy przyjąć taką wersję :mrgreen:.

 

PS. Co miesiąc, nie co kwartał :mrgreen:.

 

a jednak, czyli mnie też coś ominęło :sad:

 

witam wszystkich nowych :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak, czyli mnie też coś ominęło

ja robie foam party w kazdy trzeci czwartek miesiaca dla starszych uzytkownikow. obowiazuja waskie krawaty, stroje kapielowe i tance w parach. przedpokoj robi za plaze nudystow, zawsze tam mozna Jabara z drinkiem z parasolka i jego nowego kolege spotkac na ploteczkach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej pod jednym względem po przesiadce na subaru nie przeżyjesz szoku: plastiki, szczególnie w nowych modelach, są równie słabe, jak w skodziance .
chyba zatrzymales sie w rozwoju na poziomie Felicji lub 105tki, subaru mogloby sie wiele nauczyc w kwestii plastikow do octavi (nawet tej piecioletniej) :mrgreen:
przedpokoj robi za plaze nudystow' date=' zawsze tam mozna Jabara z drinkiem z parasolka i jego nowego kolege spotkac na ploteczkach [/quote'] no daj spokoj - miales sie nie wygadac :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...