Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

i moderatorow

 

O to to - dobry początek :mrgreen:.

Ja chyba nadal nie przywitałem się w tym wątku, więc witam, jestem tu już stary i chciałem się przywitać ze wszystkimi uzytkownikami forum jak i moderatorami, a w szczególności z wspaniałym, wyjątkowym super fantastika Przemqiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyskich fanow subaru i moderatorow

 

O to to - dobry początek .

 

Przemeq - Ty sie tak nie ciesz - z tego wyglada, ze jestes tylko moderator, a nie fan Subaru :mrgreen:

 

radekk, no ja Cie prosze - daj mi Ty parasol, bo mi wazelina z gory na moj post cieknie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów, chyba zapomniałem się przywitać... :roll: Kocham moje (i nie tylko) Subaru i lubię z zasady ludzi nimi jeżdżących, bo Subarakami na ogół jeżdżą ich wielbiciele a nie przypadkowi użytkownicy, więc powymieniajmy się doświadczeniami... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Od około 30 miesięcy jeżdżę Legacy 2.0 my 2006. Sporo doświadczeń i przemyśleń , którymi warto podzielić się na forum. Tradycja nakazuje najpierw się przywitać . Niniejszym to czynię. Pozdrawiam forumowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, no ja Cie prosze - daj mi Ty parasol, bo mi wazelina z gory na moj post cieknie

Aż oplułem monitor :lol::lol:

To teraz też cieknie :lol::lol::lol:

 

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 11:56 pm ]

Aha... bo zapomniałem po co żem się zjawił w tym temacie :oops:

 

Witam wszystkich "świerzaków" na forum, pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, milo takich ludzi tu powitac. u mnie historia wskazuje 2,0 bara bara :twisted::mrgreen:

 

Dzieńdoberek. To było tak: Pan Bóg jednak kochał ludzi, któregoś razu zrobiło mu się głupio za Adama i Ewę, za te eksperymenty z puchą Pandory, uznał nas jednak za wartościowy gatunek i dał ludziom w nagrodę SUBARU! :lol::lol::lol: A ile mi dmucha mój pupilek, tak dokładnie to nawet nie wiem, na pewno dmucha 1,8 a potem koncentruję się raczej na prowadzeniu STi wersja F 16 a nie na zegarach, cholerne przeciążenia.... :grin: a człowiek już nie najmłodszy... :lol: wiem, że na ssaniu jest minus dwa, to też chyba pozytywnie...Chciałem go przetestować ostatnio w Olsztynie na nocnym wyścigu na Ćwierć Mózgu, ale okazało sie że nie ma miejsc...jak się wyklepałem czym przyjadę...Trudno, widocznie musiała wygrać kurwietta... :sad: Postrafiam śistkich Polakof, a f szczekulności jeszdżoncich Subaru, jak mawia miłościwie nam panujący Papież Benedykt Któryśtam... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...