Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich nowych, w tym posiadaczy wozów, o którym nie śniło się nawet Dyrekcji:

 

a 20009 wyglada podobnie jak 20008

 

:mrgreen:

Roczniki 20009 zaczynaja sie od maja 20008,jak jeszcze cos ci wytlumaczyc chetnie pomoge "znawco" subaru :grin:

 

skąd ta pewność, że w 20008 będą dalej używać kalendarza juliańskiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich fanów marki Subaru :). Zarejestrowałem się na tym forum, po pierwsze primo-ponieważ już niedługo sam zamierzam dołączyć do szczęśliwego grona posiadaczy samochodów tej marki. Po drugie primo ;-) -ponieważ chciałbym zasięgnąć Waszej opinii na temat niektórych modeli, ich zalet, wad (nielicznych) itd.

 

Pozdrawiam Wszystkich !

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahah zlapalem blad,zwracam honor Panowie
jest szansa na laury w corocznym podsumowaniu osobliowsci forum :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Wrz 04, 2008 3:27 pm ]

Przemeq[/color]":1ii6su52]Buahaha - ale Ty jednak farmazony walisz . Co jeden to lepszy .

sztuka madrosci polega na wlasciwym wyborze glupkowatych uszczypliwosci, na ktore nie powinienem reagowac :roll: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie z 3miasta :smile:

 

forum przeglądam od jakiegoś czasu, ponieważ jednak choroba Subaru zaczyna przybierać pomału coraz bardziej realne kształty postanowiłem się zalogować.

W najblizszym czasie poszukiwania GT z rocznika 97-99 ponieważ jazda dość mocną ale jednak ośką już pomału dostarcza coraza mniej wrażeń (Ibiza Cupra 2.0) :wink: .

 

Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia na trasie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Misiek ale decyzja mentalna już została podjęta.

 

Coraz lepsze wpisy w tym wątku :cool:.

 

sztuka madrosci polega na wlasciwym wyborze glupkowatych uszczypliwosci, na ktore nie powinienem reagowac

 

Ależ drogi foreksie - tym razem naprawdę powiedziałeś bzdurę i się obrażasz. Prawdziwość Twojego twierdzenia w poście, który skomentowałem, jest mniej więcej taka, jakby patrząc na poniższe zdjęcie powiedzieć, że się przesiadłem na subaru z SLR-a :mrgreen:.

 

Aj, czekaj - to dobry pomysł. Zaraz sobie to dopiszę w podpisie w profilu :mrgreen:.

 

slrne3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwość Twojego twierdzenia w poście, który skomentowałem

Drogi Czeslawie,

a moze nie pierwszy juz raz ostatnio nie ukasiles zartu, ze zazartowalem z nowego Kolegi i Truskawy zarazem, he? zeby wzbudzic watpliwosci u kolegi i podkresilc "madra" decyzje Truskawy? :cool:

w tym tygodniu rozczarowujesz mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...