Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Powoli (baaardzo powoli) przymierzam się do zakupu Subarki.

Najchętniej zaturbionej Imprezki (kombi-04,05) lub Forka (04,05). Liczę, iż forumowicze (i forumowiczki :mrgreen: ) będą służyli dobrą radą i pomogą jak w końcu się wykokoszę z zakupem, w jakiejś tam, mam nadzieję, niezbyt odległej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl 2001 (najlepszy jaki byl) i 2006 (rownie dobry), ale ten K06 juz prawie nie moj

K7 moim zdaniem najpiękniejszy... :cool:

Prawie to samo co K5-K6, kosmetyka - ino zje$%^& wydechy na maxa, od razu XX mi sie przypomina bleee

Jak nie kupie tego co chce to jade po 1098S black :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz sie nowi przywitaliscie, nie wstydzcie sie rowniez pisac. na tym forum ciagle sie musze gapic na te same geby :twisted:

Ja bym coś napisał, czemu nie, ale jak poczytałem troszkę to mnie przytkało. Muszę przestroić moje szare komórki (te nie nadgryzione przez spiryt). Wy to uprzedzać powinniście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótko i zwięźle... hehe

 

 

ja również witam Cię:)

 

 

Pozostałych też witam ;)

 

[ Dodano: Czw Wrz 25, 2008 5:17 pm ]

No to i nowa gęba się znalazła

Witam, i natchnienia duchowego tutaj szukam... OBK mnie wzięło i spokoju nie daje... oczywiście z dieslem

 

Miłych przyspieszeń.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za powitanie

 

GordonGekko, wystrzalowy nick i wystrzalowy avatar. Gordon byl moim najlepszym uczniem :twisted::mrgreen:

 

Paru lepszych by się znalazło ;) (Gordon nigdy by tak nie powiedział...) ale patrząc na to co się dzieje na za wielką wodą, to powiedzenie greed is good jest mocno niebezpieczne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Od małego byłem maniakiem na punkcie boxerka. Marzył mi się jakiś WRX w miarę młody i nie katowany. Jak udałe mi się ściągnąć STI`aja to normalnie nie mogłem uwierzyć.

I teraz jestem jeszcze większym fanem do tej pory jeździłem Golfem i nie powiem dużo wydobyłem z niego i wydawało mi się że potrafię panować nad autem ale gdy wsiadłem w Subarkę no to normalnie odlot. Teraz jazda sprawia mi taką frajdę jak nigdy... :-) jeszcze żeby paliwo staniało :razz:

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓW TEJ MARKI !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...