Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Od dłuższego czasu czytuję sobie forum Subaru, jako że od lat czuję się fanem marki. No i wczoraj stało się - po latach jeżdżenia VW, Skodami i Audi (w tym Quattro) przesiadłem się do auta swoich marzeń - Subaru Forester XG 2004. Nie jest to może rakieta jak choćby moje dotychczasowe Audi A4 quattro 2.8 V6 30V, ale i tak jestem szczęśliwy jak gwizdek :-).

Autko ślicznie wygląda, jeździ jeszcze lepiej i wydaje się być dobrze utrzymane ( co nie dziwi, bo poprzedni właściciel podobno był członkiem tego forum ;-) .

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytuję forum już od paru dni no i w końcu zarejestrowałem się... jak narazie przebywam w USA ale już niedługo przenoszę się do PL no i przy okazji przywiozę moje Subaru. Chciałem się więc przywitać zawczasu... bo napewno będę miał czasem jakieś pytania.

 

pozdrawiam,

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, przyznam, ze nie wiem. Auto bylo kupione w salonie w Bialymstoku jako sluzbowe i tam po trzech latach odstawione w rozliczeniu za nowe auto (pewnie Subaru, choc sprzedaja tez Miski).

O tym, ze auto jest po forumowiczu wiem od sprzedawcy (pozdrowienia Pani Krzysztofie :-) ), no i wnosze po naklejce na klapie ;-).

Rejestracja jest z Białej Podlaskiej, moze znajde poprzedniego uzytkownika, zawsze bedzie milo usiasc na zlocie przy piwku :-).

 

Pozdrowienia,

serhij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...