Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie Świeżynki na The Forum i zachęcam do zindywidualizowania awatarów :mrgreen:

 

 

Pozdrowienia z Gdyni, przesyła nowy/świeży posiadacz SVX-a.

Witam i pozdrawiam z 3miasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

od paru miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Foresia 1-ej generacji po lifcie (moje pierwsze subru) :), forum już pomogło mi w drobnych poprawkach przy aucie a teraz nadzedł czas by aktywniej uczestniczyć w społeczeństwie spod gwiazd:)

 

Pozdrawiam

post-16114-0-05009600-1393780005_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie WSZYSCY ale to forum jest zajebiste nawet jest specjalny temat do witania i dużo dużo innych tematów służącym ważnym sprawom. WITAM WSZYSTKICH

Kurde tylko jak się będę wylogowywał to powinienem się pożegnać? jak myślicie? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich  :) 
Forum od jakiegoś czasu przeglądam...ale jeszcze nic nie pisałam... 

Jestem Gabi, z Krakowa.

Ostatnio zdałam egzamin na prawo jazdy (na szczęście przy pierwszym podejściu :)) = poszukiwanie auta (choć to drugie ma już miejsce od ponad pół roku)
Znowu wróciłam do "punktu wyjścia" - mianowicie szukam Subaru  :D 
Zaczęło się od chęci STI - ze względów ekonomicznych przeszło przez poszukiwanie miliona innych aut (choć też nie ekonomicznych) i nastąpił powrót do Imprezy - ale nie STI (powód prosty: liceum = brak pracy = brak pieniędzy na codzienną jazdę STI)

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia na jakimś zlocie/spocie już z ("nową") Subarką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Świeżynki. ;)

Kupować te furki i zapisywać się na Plejady,koniecznie. :)

oj, uwierz - chciałabym  ;)  jak tylko coś się znajdzie odpowiednio wcześnie - to Plejady obowiązkowe  :)

 

EDIT: a, no i jeszcze muszą mi do tego czasu wydać "magiczny" dokument, zwany prawo jazdy (ale to, to powinni zdążyć)

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Od niedawna posiadacz nowego Forestera XT. Choć forum przeglądane już od miesięcy, teraz mogę powiedzieć - Fajnie być z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

popełniłem gafę i się nie przywitałem.

Naprawiam swój błąd i jeszcze raz witam wszystkich.

 

Mam zamiar kupić Impreze GT lub WRX ale najpierw muszę się pozbyć mojego auta lub go zamienić za Impreze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem wszystkim winien przeprosiny ponieważ na forum jestem od 2007 roku ale wtedy zapomniałem sie przywitać :D

Do tej pory moja obecność tutaj była raczej przypadkowa aż do tego roku kiedy postanowiłem, że zakupię nareszcie tą wymarzona subarynę. Obenie poszukuje I generacji Imprezy poliftowej z silnikiem wolnossącym pojemności 2 dm^3.

Życzcie mi powodzenia ponieważ na razie oglądam same trupy(choć wcale się dobrze nie znam na autach-to daje obraz jakie imprezy sa w tym kraju.)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia gdzieś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...