Skocz do zawartości

Bo ja jestem taki wyjątkowy...


Gal

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie jestem znanym kompozytorem i mam gdzieś jego opinię.

 

Może on chce słuchać wiadomości, może lubi sam śpiewać czy grać. Ja lubię słuchać muzyki w samochodzie. A sprzęt w Subaru nie zaspokaja moich wymagań. Jest to, obiektywnie, największy dramat tego samochodu i myślę, że 99% użytkowników się ze mną zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A któreś z Was jeździło z takim lusterkiem? Czy tak se tylko "brzdąkacie"..? :roll:

 

1.ponizej 1500 i jest zupelnie inaczej

 

A gwarancję na cała instalację elektrycznę pies je***. :roll:

 

normalnie strach sie bac :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprzęt w Subaru nie zaspokaja moich wymagań. Jest to, obiektywnie, największy dramat tego samochodu i myślę, że 99% użytkowników się ze mną zgodzi.

Nie wem czy można powiedzieć, że obiektywnie największym dramatem tego auta jest sprzet Audio. Subiektywnie może i tak, ale założe się, ze krzysiom za bardziej dramatyczne uzna tłucznie się przekładni kierowniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprzęt w Subaru nie zaspokaja moich wymagań. Jest to, obiektywnie, największy dramat tego samochodu i myślę, że 99% użytkowników się ze mną zgodzi.

Nie wem czy można powiedzieć, że obiektywnie największym dramatem tego auta jest sprzet Audio. Subiektywnie może i tak, ale założe się, ze krzysiom za bardziej dramatyczne uzna tłucznie się przekładni kierowniczej.

 

No, tak. Ale tylko krzysiomowi stuka przekładnia, u mnie nie. A wszyscy sądzimy, że audio jest do dupy.

 

normalnie strach sie bac :lol: :lol: :lol:

 

Gdybyś wydał na auto 100k PLN z małym haczykiem, to też byś chciał mieć gwarancję :roll:. Piszę to z perspektywy moich rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak. Ale tylko krzysiomowi stuka przekładnia, u mnie nie. A wszyscy sądzimy, że audio jest do dupy.

O ile pamiętam to jeszcze ktoś wspominał o tym, chyba Adam12, to , ze wszyscy uważają audio do dupy, nie oznacza, ze jest to największy dramat. Dla mnie większym dramatem od audio jest paliwożerność (choć wiedziałem , ze tyle będzie pił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem się dziwić, że na forum Subaru to snoby są... :roll:

nie powiedziałem, że uważam się za lepszego, bo mam takie auto tylko, że po prostu lubię mieć auto, które jest rzadziej spotykane od wszystkich innych. dziewczęta lubią mieć, jak już Gal zauważył, ciuszki inne niż wszystkie inne panie w okolicy, a ja lubię mieć takie samochody.

To Pan mi powiedz, Panie bartekmałpaklubsubaru.pl; czy Pan masz dom na fioletowo pomalowany?

wątpię, żeby reszta mieszkańców bloku zgodziła się na taki kolor ;).

A ja właśnie chciałbym się dowiedzieć dlaczego jest fajnie jak jest mało...?

lubię i tyle. dla mnie jest fajnie, inni mogą mieć inne zdanie. ja po prostu lubię niektóre rzeczy mieć wyjątkowe.

 

pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło mnie w takim fajnym wątku.

Dramatem Legacy jest AWARYJNOŚĆ....................................

Reszta czyli audio, klima, dzwonienie i skrzypienie czym się da, minimalna pojemnośc bagażnika, ceny części i przeglądów w ASO jest tylko żenująca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru zawsze będzie mniej niż innych samochodów, bo za tą cenę można kupić wygodniejsze, większe i ładniejsze auto, z fajnym audio w serii.

Jeżeli ostatnimi czasy pojawiło się więcej Subaru w Polsce, to nie jest to jeszcze powód do zmartwień. Mam to szczerze mówiąc gdzieś. Gorzej będzie jak Subaru stanie się ulubionym autem dresiarzy i karków.

 

PS1 owoc666, takie lusterko widziałem jako wypozażenie dodatkowe na stronie Subaru Niemcy. Gadżet może fajny i co z tego? Ale kup go sobie, może Ci będzie lepiej :wink:

PS2 Wygląda na to, że mój nick pasuje jako odpowiedź dla skarżących się na pewne wady Subaru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczęta lubią mieć, jak już Gal zauważył, ciuszki inne niż wszystkie inne panie w okolicy, a ja lubię mieć takie samochody.

 

Nie myślałeś nad zmianą płci...? :mrgreen:

jak zacznie mi zależeć na posiadaniu jedynych ciuchów w okolicy, to wtedy rozważę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co by stoi na przeszkodzie połączeniu paru przydatnych drobiazgów i AWD?

W sumie to nic. Po głebszym zastanowieniu doszedłem do pewnych wniosków:

-jakbym miał kasę, to napewno NIE KUPIŁBYM nowego Legaca. Jest to drogie auto, które powinno byc wygodną limuzyną do wożenia rodziny, ale tak nie jest. Co z tego że ma silnik jaki ma, ze ma napęd na 4, i że dobrze jeździ ? Od tego jest GT/WRX itp. Jakbym miał kasę to wolałbym używane BMW 7 do wozenia rodziny i jazdy na wakacje + SI GT... z wiadomych względów :)

-mój stary Legacy jest ok, bo... jest stary ;), ma napęd na 4 koła, ma boxera i fajne szyby bez ramek ;), nie jest luksusowy, można nim troche "poupalać" bez obawy ze stracimy 150 tys zł, stracimy najwyżej 15 :). Jak sie porysuje to nie szkoda, zawieszenie tez mozna w miare tanio naprawić, jak bedzie troche skrzypieć to nic się nie stanie. Nie myślę o tym że za jakiś czas trzeba go będzie sprzedać. A że ma audio jedynie 4x 50W + 2 wysokotonowe, czy ze nie ma klimatyzacji, nawigacji itd to mi to zupełnie nie przeszkadza :). Reasumując - ma wszystkie zalety czterołapa, a jest pozbawiony wad w postaci aspiracji do bycia autem luksusowym - nie wpędzi swojego właściciela w kompleksy, bo wiadomo ze za tą cenę nic lepszego i tak się nie dostanie :).

 

W skrócie: muszę przyznać że nowe Subaru Legacy nie jest do końca autem udanym. W każdym razie napewno nie za bardzo wiadomo, jaka dla niego jest przeznaczona "target group" ;)

Z mojej strony eot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem suba tylko dla drive'u. Mialem Camry - super auto. Alr teraz mam kaif, ze zaden X5, albo BMW7 nie podskoczy mi na ulicy. Jezdze 3 mies. nie trafil mi sie konkurent. Wczoraj M3 walczyl. Puscilem - bo z zona jechalem - ale tez czulem ze moge wygrac. TO JEST SUBARU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Po co był zakładany temat "Czego nie lubimy w Subaru", skoro taki już był dawno dawno temu :mrgreen:

 

Tak mi się zebrało na archeologię. :lol:

No toś teraz wygrzebał... :mrgreen:

 

No archeologia piękna, ale aż się lekko smutno zrobiło...

Szkoda, że na Forum już nie ma regularnie "starych" forumowiczów jak np: Gal, Arno, Bilex, WiS (ciekawe czy w końcu kupił Subaru :?: :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wyjątkowy ale świadomy.

 

Napiszę tylko o podgrupie Szuwarków, mianowicie o Legacy 3.0R / Legacy spec. B (ostatecznie 2.0). Te auta charakteryzuje niepospolita dyskretność.

 

Jedni wolą ubierać się u Hugo Bossa, inni w krakowskiej pracowni Józefa Turbasa. O Hugo Bossie słyszał prawie każdy, o pracowni Turbasa niewielu. A już na pewno mało kto wie, że garnitur z pracowni Turbasa kosztuje częstokroć wiele więcej niż garnitur Bossa, czyli kilkanaście tysięcy złotych.

 

Kiedyś miałem ciekawą rozmowę z przypadkowo napotkanym na parkingu kierowcą, który zaciekawiony autem po krótkiej rozmowie stwierdził cyt. "hmm, za takie auto to trzeba pewno dać ze dwie dychy". Z tego błędnego przekonania, że auto (wtedy roczne) kosztuje kilkakrotnie więcej, nie miałem serca go wyprowadzać i skwitowałem "...tak, niecałe dwie dychy..." :)

 

Rozmawiałem także z pseudo-użytkownikiem Subaru, który po zakupie nowego Legasia pojechał do kościoła w rodzinnej miejscowości daleko na kresach wschodnich i....jak to skomentował "nawet pies z kulawą nogą się nie oglądnął", więc zmienił Legasia na 5-cio letniego Merca i ten rzeczywiście robił wrażenie.

 

A tak w ogóle to wiadomo, że chodzi o napęd/silnik, ergo frajdę z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co był zakładany temat "Czego nie lubimy w Subaru", skoro taki już był dawno dawno temu :mrgreen:

 

Tak mi się zebrało na archeologię. :lol:

No toś teraz wygrzebał... :mrgreen:

 

No archeologia piękna, ale aż się lekko smutno zrobiło...

Szkoda, że na Forum już nie ma regularnie "starych" forumowiczów jak np: Gal, Arno, Bilex, WiS (ciekawe czy w końcu kupił Subaru :?: :twisted: )

Na szczęście trzon został :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... WiS (ciekawe czy w końcu kupił Subaru :?: :twisted: )

ztcw to nie :)

a reszta - musialbyś skoczyc na kreskę

 

 

No niby można, ale wolę tam nie zaglądać :wink: , bo teraz już ledwo wyrabiam czasowo i aż się boję pomyśleć co by było jakbym miał dwa fora do codziennego śledzenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...