Skocz do zawartości

23 luty-sobota, Ponownie bawimy się w NMnP Zapraszamy !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje się mega zabawa, a ja totalnie bez kasy w tej chwili.

 

Jak będzie jeszcze przypadkiem śnieg za tydzień, to jest szansa na powtórkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zal ale niestety zycie zweryfikowało moje plany i spowodu smierci mojej babci , NMnP odkladam na przyszly rok :(

 

Znam ten bol :(

 

Ale jedz do NMnP i oddaj babci hold zajebiaszczym boooczurem.

 

Sam tak zrobilem w listopadzie na Adrenalinie na torze Slomczyn.

Edytowane przez Tranquilizer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zal ale niestety zycie zweryfikowało moje plany i spowodu smierci mojej babci , NMnP odkladam na przyszly rok :(

 

Znam ten bol :(

 

Ale jedz do NMnP i oddaj babci hold zajebiaszczym boooczurem.

 

Sam tak zrobilem w listopadzie na Adrenalinie na torze Slomczyn.

niedam rady,patrzac na lzy taty i smutek. Skupienie odchodzi w inna przestrzen :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zajebiscie mimo ze jeździłem tylko 40 min

 

Niniejszym przepraszam tych którzy puszczali k....y w moim kierunku gdy wjezdzalem bez kolejki

 

Jutro wiecej ,

 

Było bardzo szybko, pierwsza prosta dobra piątka czyli minimum 160-170 powrót to rytmiczne zakretu na czwórce plus okazjonalne zbicie do trójki czyli szybko

 

Kapic , podobało się ? :)

 

 

Szkoda ze uczestnicy nie patrzą w lusterka bo czasem 1 km było mało na puszczenie ciut szybszego , kapic potwierdzi ze mieliśmy wkurwa szczególnie za czerwonym Evo 9 GD ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, mam bardzo zbieżne wrażenia do twoich beben, ale akurat mi Evo GD bardzo ładnie zjechało, ale kolega w GT4 nie reagował na długie, a klaksonu postanowiłem nie używać wśród forumowej braci ;)

 

no i oczywiście mam Ci za złe, ale nie tak wciskanie się, jak możliwość jazdy po jednolitej nawierzchni ;)

 

pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beben, ja Cie puszczalem bez problemu. Jak Ty ruszales to mnie zaraz za Toba puszczali, bo bym w zyciu nie dogonil :))

 

Ja tam piatki w ogole nie zapialem wiec wielki szacun dla tych co ogarniali. Generalnie bylo bardzo fajnie, tyle ze jeszcze duzo treningow przede mna. A jak sie wylonily plyty spod sniegu to juz w ogole nie dla mnie...

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na miejscu i pod Mac'iem w Jankach.

 

No i fryzura wymiata :D

 

Wiem, ze gdy zblizalem sie do kamerzysty to ten zabieral kamere i w sumie nic dziwnego - nie bylo co krecic :) Ale moze ktos moglby udostepnic filmy i zdjecia - moze gdzies sie zalapalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było moje 3 NMnP w tym roku i było zdecydowanie najfajniej, zaj... ustawona trasa i śnieżek.

Najlepiej było jak delikatnie zaczęły wychodzić łatki betonu, bo był gdzie odhamować.

 

Na koniec dla mnie majstersztyk LASEK cudowna nawierzchnia piękny odcinek trasy, jest gdzie zaje... lubię to wyzwanie gdzie trzeba być bardzo precyzyjnym :D

 

Przejechałem tylko 60km, bo chyba niestety uszczelka pod głowicą. Czy ja w Evo mam silnik z Subaru? :(:huh:

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

 

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/60247-s-lancer-evo-ix-eu-seryjny-kurczaczek-super-cena/

Edytowane przez KrzysiekO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@vert, WIELKIE DZIĘKI za kolejną możliwość polatanie bez ograniczeń po śniegu, no i ta druga trasa po głębokim śniegu ... :twisted: :twisted: :twisted: dla mojego Forczysława MEGA !!!! Szedł jak burza :twisted: :twisted: :twisted:

Jeszcze raz podziękowania dla całej ekipy organizacyjnej!!! i dla pozostałych uczestników!!!

 

Mam taką cichą nadzieję, że może jeszcze w tym sezonie będzie okazja na polatanie po białym :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc po treści wpisów trochę wam zazdroszczę tych pojeżdżawek ,niestety tej zimy , pomimo wielkich chęci nie było mi dane do was dołączyć. i aby było juz tak po bandzie :) to duże brawa i ukłony :bowdown: dla organizatorów , ich zapał,pasja i inicjatywa łaczą takich wariatów jak my. oby było nas wiecej !!!!!! pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszy raz. Chciałem jechać tydzień temu, ale uznałem, że jak na forka za mało śniegu. W sobotę było w sam raz. Może ciut za ciepło, bo szybko ten śnieg spod kół wyszedł, ale dzięki temu była okazja sprawdzić jak się auto zachowuje na zmiennej nawierzchni, to spore doświadczenie odczuć co się dzieje z autem w poślizgu gdy "łapie" nagle przyczepność.

Zabrałem łopatę do śniegu i już na pierwszym kółku byłem zmuszony jej użyć, żeby się wydostać z zaspy :).

 

Impreza b.fajna, trasa ustawiona tak, że była szybka, jak dla mnie może ciut za bardzo. Jest jeszcze wiele do nauki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, pojeździłem, chociaż szkoda że było na plusie - ale co poradzić taka pogoda.

 

Mam tylko zastrzeżenia, że Bolek nie panował nad tymi którzy się wciskali ciagle bez kolejki (zwłaszcza pomarańczowe BMW 3) :angry:

 

Ja rozumiem że padliście ofiarą własnej popularności i przyjeżdza 70-90 samochodów a nie jak kiedyś 10-20 ale może przydałoby się kogoś zatrudnić do pomocy kto by ci Bolek pomagał przy organizacji :rolleyes:

 

Stało sie w kolejce po 20-30 minut, a tym czasie co poniektórzy nic sobie z tego nie robili i bezczelnie wciskali się bez kolejki :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sobota upłynęła pod znakiem śniegu i aut spod znaku plejad. Córa tym razem była odważniejsza, dzielnie stała na starcie koło Verta, rozdawała co poniektórym uśmiechy i machała ochoczo łapką, niektórzy nawet nam odmachali:) Myślę, że jak dobrze pójdzie to przyjedziemy większą ekipą w kwietniu. Ze Szwagrem przyciągniemy Legasia po zimowym śnie, zabiorę oczywiście córę i kogoś chętnego do pomocy:) A tymczasem oczekujemy na nową lokatorkę.... :) Już moja w tym głowa, żeby jak tatuś lubiła boksery :D Oczywiście pozdro dla wszystkich :)

Edytowane przez GISek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, pojeździłem, chociaż szkoda że było na plusie - ale co poradzić taka pogoda.

 

Mam tylko zastrzeżenia, że Bolek nie panował nad tymi którzy się wciskali ciagle bez kolejki (zwłaszcza pomarańczowe BMW 3) :angry:

 

Ja rozumiem że padliście ofiarą własnej popularności i przyjeżdza 70-90 samochodów a nie jak kiedyś 10-20 ale może przydałoby się kogoś zatrudnić do pomocy kto by ci Bolek pomagał przy organizacji :rolleyes:

 

Stało sie w kolejce po 20-30 minut, a tym czasie co poniektórzy nic sobie z tego nie robili i bezczelnie wciskali się bez kolejki :angry:

 

Z calym szacunkiem Macius ale jestes jedyna osoba ktora zawsze medzi ze jest cos nie tak. przy imprezie pracuje okolo 10 osob. robimy imprezy od 2006 roku i powiem ci szczerze ze jeszcze nigdy nie napisales ze jest fjnie i ok. zawsze jestes niezadowolony. zatem moze jezdzij gdzie indziej bo ja juz tych twoich smutow nie moge zniesc. albo zacznij robic imprezy sam. moze sie czegos nauczymy :D

inna sprawa ty stales 30 minut???? to chyba w lesie szukales grzybow w miedzyczasie :biglol: ludzie czekamli max 10 min. a kolo 14 po 5 minut max

Edytowane przez vert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stałem z małą koło Verta z godzinę (byłem po 12-tej) i szczerze nie widziałem, żeby był jakis zator. Owszem było momentami kilkanaście aut oczekujących na swoją kolej, ale wszystko szło sprawnie, biorąc pod uwagę, że frekwencja naprawdę dopisała. Trzeba oddać honor chłopakom, że odmrażają sobie poślady, po to by inni mogli się cieszyć z jazdy pełnymi bokami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...