Skocz do zawartości

II Cynamonowy Slajd 3 czerwca-sobota


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Masz startowac i basta.

A jak mi się nie chce - to co - muszę?

No dobra - pojadę moim dupowozem w automacie. I Ci wkroję.

No mercy.

 

Wpieniają* mnie takie dupki w WRXach.

 

*napisałem wpieniają tylko ze ze względu na forumową poprawność. vertowi przekażę właściwe słowo ustnie....

Gal jakbyś szukał pilota to pomyśl o mnie pliiiiiiiissssssssss..... - zero doświadczenia, ale chęci mnóstwo :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 384
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak mi się nie chce - to co - muszę?

No dobra - pojadę moim dupowozem w automacie. I Ci wkroję.

No mercy.

 

Też mi się nie chce, bo generalnie stosunek mam do jazdy szybkiej podobny, jak przedstawiony powyżej przez Gal-a. Ale... jak wszyscy, to i wujek też... :mrgreen: , może się następnym razem wybiorę? :roll: Tylko jeszcze pomyślę, czy Yarkiem, czy czym innym. Co powiecie na VW Transportera w dieslu...? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) koleżanka Az-a (...)

Witam! Wiem, ze temat "nowych forumowiczow..." zostal utworzony osobno, jednak skoro juz moja skromna osoba jakims cudem wyplynela w rozmowie tutaj, postanowilam i tu sie odezwac :wink: .

 

Na Slajdzie bylam pierwszy raz (dziekuje, Az!), ale bardzo mi sie podobalo - mam nadzieje 'zalapac sie' na nastepne wyjazdy :) . No i moze tez sprobowac kiedys swoich sil na torze - jak tylko wymienie swoje 60 koni na cos, co ma silnik :wink: .

 

Blue i Agnieszko - dolaczam sie do licznych gratulacji, no i dziekuje za przewiezienie na probach (+ oczywiscie za transport z/do Warszawy!).

 

Kasia, aka "kolezanka Az-a" :lol:

 

Przepraszam :oops: ja po prostu zapomniałem Twojego imienia...ale wstyd...ale się poprawie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal jakbyś szukał pilota to pomyśl o mnie

Masz zaklepane - chyba, że któreś dziecko by chciało (rozumiesz - nie można dziecku traumy sprawić). Później psychoanalityk PLN 200/h co najmnie.j

To oczywiste - spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no :mrgreen:

inna sprawa ze ci fajni kolesie z justy tez dowalili paru potworom STI hehe

jakie to nasze zycie fajne jest forumowe :D

 

 

My zdaje się tez kombiaczkiem arno żeśmy paru potworom dowalili...

chłopaki, bo nie każden jeden w STI jest mistrzem zakrętów. Ja - tu powtórzę - jestem mistrzem prostej. Na razie WRXem co prawda i wpieniam GALA.

Na razie znikam do Subarucity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz brałem udział w Slajdzie i w ogóle w imprezach tego typu i mogę powiedzieć, że było świetnie!!! :P Dziękuję wszystkim za zabawę i za współzawodnictwo. Wrzucam kilka fotek, z których najbardziej chyba ucieszą się Azrael i vert. Pozdroofka dla wszytskich startujących!

 

dsc09358je.th.jpg dsc09014hd.th.jpg dsc08345fy.th.jpg dsc08111tp.th.jpg dsc08105nm.th.jpg dsc08091sc.th.jpg dsc08087xb.th.jpg dsc08073wl.th.jpg dsc08063hu.th.jpg dsc08059yw.th.jpg dsc08040sh.th.jpg dsc08030uv.th.jpg dsc07710sl.th.jpg dsc07709sq.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFAN, Wiktor Kozłowski - antyczne Legacy przygotowane do KJSów, 2.2 N/A z dołożonym turbo, auto wybebeszone jak H-grupa. Na pierwszych Plejadach zlał wszystkich na prostej, a na kręciole KJSowym tylko Dżanek go dał objechać radę.

 

 

 

Wiktor zdaje się wygrał mistzostwa okręgu i w nagrodę jechał na Karowej podczas Barbórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W załączniku podaję kompletne wyniki II Cynamonowego Slajdu.

W związku z występującymi komentarzami :mrgreen: na III Cynamonowym Slajdzie czasy będą mierzone przez dwie niezależne ekipy (dla świętego spokoju :mrgreen: )

 

Pozdrowienia

Andrzej koper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...