Skocz do zawartości

II Cynamonowy Slajd 3 czerwca-sobota


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

"Rajd" wystartuje w okolicach Piaseczna o godzinie 9 (start planowany był z Motelu Subaru ale ma być remont Al. Krakowskiej)

Po skomplikowanej dojazdówce (itinerer) znajdziemy się w Słomczynie około 11-11:30.

Po drodze uczestnicy (o ile trafią) odbędą dwie próby zręcznościowo-wyścigowe (teren utwardzony) ok 800m każda a następnie dwukrotnie tor Słomczyn (na czas Przemqu i Szaya będzie komentował :mrgreen: ). Meta, zakończenie i rozdanie ciekawych nagród ok. godziny 15.

Przewidziane atrakcje, ciekawe osoby, grill itp. W razie niepogody uruchomiona zostanie hala przy trybunie głównej.

Będą punkty kontroli czasu (PKC) i punkty kontroli przejazdu (PKP) celem ustabilizowania kolejności startujących załóg.

Na próbach sportowych obowiązują kaski (dowolne) a w samochodzie maksimum 2 osoby (pasażerowie obserwują, dopingują, fotografują ew. posilają się).

Dalsze informacje podam około 10 maja.

Karta drogowa, wpisowe, podział na klasy, nagrody i "kary" Przemqu za spóźnienie :mrgreen:

 

Serdecznie zapraszamy

Mela i Andrzej Koper

 

ps. Motel Subaru 50% zniżki tel. 22-886-60-74 zapisy koper@subaru.pl lub 22-886-60-81 w godz. 10-18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 384
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy wsród "ciekawych osób" będzie przyjaciel :) mojego 6-cio letniego syna Maciej Wisławski? - przyjaźń u mojego syna narodziła się na pierwszym Slajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni Forumowicze

 

Prosiłbym o wstępne zgłoszenia zawodników i osób towarzyszących.

Wpisowe od startującego samochodu niestety "aż" 80zł. (Obsada startu, 2x PKP, 3x próby sportowe, komisja obliczeń itd.) Wpisowe płatne przed startem "AK Rzemieślnik".

Do 17 V możliwy powrót do koncepcji z I Cynamonowego Slajdu (wszystko w Słomczynie i napewno mniejsze wpisowe)

Prosiłbym więc o informacje na ten temat oraz o wstępne zgłoszenia. Muszę znać orientacyjną ilość samochodów. W tej chwili jest 5.

 

Pozdrawiam

Andrzej Koper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abt,

zdjecie w podpisie powinno byc bardziej z profilu
, jak robiłem to zdjecie, to już i tak stałem prawie w rowie z wodą, a z drugiej strony... znów woda... stawy..

...ale co się odwlecze, to nie uciecze... mam jeszce kilka zdjątek, to może wrzucę do "Moje Subaru"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widzę że boicie się "nowości" przyznam, że organizacyjnie będzie o wiele łatwiej.

 

W takim razie II Cynamonowy Slajd 3 czerwca (sobota) 9:30 Tor Słomczyn

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

Andrzej Koper

 

ps. będzie można porównać czasy (zima-lato) Przemq :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie a czy jest mozliwosc zapisania sie bo jestem chetny, ale nie wiem czy do tego czasu samochod wyjedzie z warsztatu nie chciał bym nikogo naciagac na koszta.. a samochod podobno mam odebrac za 2 tygodnie ale nigdy nic nie wiadomo..czekam na info ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...